ЖМУДСЬКИЙ Дмитро
СУПРУНЕНКО В'ячеслав
ПРОКОПИНЕНКО Володимир

Кроки нагору?

Щодо звітному матчі, в якому "Ворскла" приймала калінінградську "Балтику", полтавці програвали гостям уже в першому таймі. Розв'язка настала на 35 хвилині через помилку захисника Сергія Ходирєва. Центральний нападаючий "Балтики" не упустив свого шансу і відкрив рахунок.

А ось другий тайм - за полтавцями. На 53-й хвилині калінінградці збили з ніг у своєму штрафному майданчику Сергія Лукаша - той створив дуже небезпечну ситуацію. Сергій Соловей реалізував пенальті. За 12 хвилин до фінального свистка Владислав Немешкало забив переможний гол - 2:1 на користь "Ворскли". Після 36 туру обом полтавським командам вдалося піднятися в турнірній таблиці на рядок вище. "Кремінь" зараз на 9, а "Ворскла" на 14 місцях. Лідирує в чемпіонаті "Даугава" (44 очка). На очко менше в "Спартака", по 42 очка мають "Карпати" і тернопільська "Нива".

Наступні матчі "Ворскла" і Кремінь грають на виїзді. "Ворскла" - у Могильові з "Дніпром" (8 жовтня) і в Луганську з "Зорею" 11 жовтня.

П.КАРНАУХ.
"Зоря Полтавщини" № 228 (17628), 4 жовтня 1990 року (четвер).

Шанси залишаються

У вівторок футболісти полтавської "Ворскли" зустрічались на своєму полі у черговому турі чемпіонату країни серед команд другої ліги Західної зони із спортсменами команди "Балтики". Гра пройшла цікаво, в гострій боротьбі. У першому таймі калінінградцям вдалося забити  м'яч у ворота господарів. Зрівняти рахунок полтавці змогли лише у другій половині зустрічі. На 53-й хвилині відзначився капітан команди Сергій Лукаш. Та нічия полтавців, звичайно, не влаштовувала. Вони продовжували атакувати і за 14 хвилин до закінчення зустрічі влучний удар нападаючого Владислава Немешкала приніс полтавцям бажану перемогу.
Після цього виграшу у полтавців залишаються шанси увійти до десятки кращих команд Західної зони. Наступні дві зустрічі наші земляки проведуть на виїзді.

О.ЯРОСЛАВЕНКО.
"Комсомолець Полтавщини" № 119 (5120), 4 жовтня 1990 року (четвер).

А больше забить не смогли...

Наконец-то "Балтике" удалось после долгого перерыва "распечатать" ворота соперников. Сделал это Жмудский на 33-й минуте матча с полтавской "Ворсклой". Однако калининградцы недолго вели в счёте. Вскоре хозяева поля с пенальти сравняли его, а затем и вышли вперёд. Попытки наших земляков вернуть игровое преимущество успеха не имели. Так и закончилась игра со счётом 1:2.

В других матчах тура зафиксированы следующие результаты: "Спартак" - "Химик" - 1:0, "Старт" - "Динамо" - 0:0, "Даугава" - СКА - 3:1, "Искра" - "Заря" (Бельцы) - 1:3, "Нива" (Тернополь) - "Ширак" - 3:0, "Карпаты" - "Лори" - 3:0, "Буковина" - "Днепр" - 1:2, "Нива" (Винница) - "Заря" (Луганск) - 3:0, "Кремень" - "Закарпатье" - 4:1.

Очередную игру "Балтика" проведёт на своём поле 11 октября, принимая команду "Закарпатье" из Ужгорода.