Віктор Олександрович ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ

Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ
Дата народження : 04.02.1951
Громадянство : Україна Україна

Кар'єра: Футбольну майстерність сім років здобував у групі підготовки «Колоса» під керівництвом відомого тренера Івана Івановича Горпинка. Виступав за команду 20-го заводу. Згодом захищав кольори команди «Луч» заводу ГРЛ. За цей час заочно закінчив Київський інститут фізичної культури і спорту за спеціальністю «тренер-викладач». Потім була служба в Збройних силах, яку проходив у Казахстані. Повернувшись додому, їздив із полтавською командою «Сільбуд» на навчально-тренувальні збори. Втім, у професійному футболі не грав — надзвичайно сильною була конкуренція.

Тренерська кар'єра розпочиналася у дитячій групі підготовки, у дитячо-юнацькій спортивній школі, у фізкультурно-спортивному товаристві «Колос». Потім запросили у команду майстрів класу «А» — «Колос». Був адміністратором, начальником команди. А коли «Колос» вибув із другої ліги, допомагав Анатолію Штриголю тренувати команду «Кооператор», створену при кооперативному інституті. Незабаром було створено «Ворсклу», яку очолив уже сам. Через два роки вдалося повернутися до другої ліги, потім – до першої, а ще через кілька років – до вищої, за що отримав звання заслуженого тренера. Відразу ж ворскляни зуміли здобути бронзові медалі вищої ліги та здобули путівку до Кубка УЄФА, чого поки не вдавалося іншим тренерам українського чемпіонату.

Пізніше, будучи головним тренером збірної Туркменистану, Віктор Пожечевський вивів її до вісімки кращих команд Азії, а туркменську команду «Копетдаг» — до чемпіонства у національній першості.

Досягнення: Бронзовий призер чемпіонату України 1997
Переможець першості України у першій лізі 1996
Чемпіон Туркменістану: 1998

Матчі ворскли, що обслуговував:

Дата Час Турнір Стадія Господар Рахунок Гість
Погода