НЕМЕШКАЛО Владислав
ВОЛОШКО Олександр
СОЛОВЕЙ Сергій

Під акомпанемент дощу

Після блідої і невиразної в попередньому турі перемоги над "Шираком" "Ворскла" позавчора приймала на стадіоні "Колос" іншу вірменську команду - "Лорі" (Кіровакан).

Хоча матч відбувся вихідного дня, на стадіоні зібралося ледь більше тисячі глядачів. На заваді стала погода - майже до кінця зустрічі гра проходила під акомпанемент холодного осіннього дощу.

Та попри всі знегоди гравці демонстрували непогану техніку володіння м'ячем. У діях полтавців проглядалася більш осмислена гра. На 21-й хвилині А. Марченко після подачі кутового відкрив рахунок. У другому таймі І. Власенко та О. Волошко, який вийшов на заміну, не раз ставили захист кіроваканців у скрутне становище після флангових передач.

Ще раз свою перевагу футболісти "Ворскли" матеріалізували на 67-й хвилині. М'яч забив І. Власенко.

Ця перемога дала можливість "Ворсклі" вийти з небезпечної зони.

Наступні зустрічі полтавці проведуть на виїзді в Одесі і Бельцях 27 і 30 жовтня.

А. ЛОМОВ.
"Зоря Полтавщини" № 244 (17644), 23 жовтня 1990 (вторник).

Шанси залишаються

Минулої неділі "Ворскла" приймала на своєму полі кіроваканський "Лорі". Перевага господарів реалізувалася в двох м'ячах, забитих у ворота суперників. В середині першого тайму відзначився Андрій Марченко, а у другій половині матчу Ігор Власенко примусив воротаря "Лорі" вийняти м'яч із сітки своїх воріт.

Ця перемога з рахунком 2:0 залишає полтавцям шанси потрапити до десятки сильніших команд Західної зони. Але при умові, що виїзні матчі у Бельцях і Одесі, які "Ворскла" зіграє 27 і 30 жовтня, наші земляки проведуть належним чином.