МИКІЙЧУК Андрій
ПРИМА Дмитро
ШОСТАК Юрій
ДЗЯЛИК Олексій

“Хто активніше почне перші 10-15 хвилин матчу, той здобуде перемогу” — почув наш кореспондент невеликого кола полтавських футбольних фахівців. Але вже на хвилині господарі поля могли вийти вперед. Нападники “Ворскли” прорвалися лівим флангом, один з них обійшов двох оборонців гостей завдав прицільного удару по воротах харків’ян. Але м’яч, сковзнувши по поперечині, вилетів за межі поля. А уже за хвилини гості добилися успіху. Це — двоє нападників різко обійшли оборонців полтавців, номер “шістнадцятий” Дмитро Шульга завдав настільки потужного удару, що воротар “Ворскли-2” Роман Чумак навіть не зумів зреагувати — 0:1.

Ворскляни кинулися відігруватися, але оборонці харків’ян нейтралізували такі господарів, тож до загрози воротам гостей атаки не дійшли. все ж більша активність харків’ян у нападі, особливо Шульги, Павлюка та Басанця, призвела до успіху. На 14-й хвилині у штрафній площі господарів скупчилося багато гравців обох команд. Хтось гостей ударив, воротар полтавців не зумів зафіксувати м’яча, дуже активний номер “п’ятнадцятий” Денис Павлюк проштовхнув “плямистого” в сітку — 0:2. Так, “дитячих” помилки воротаря “Ворскли” призвели вже на початку гри до такого рахунку, який не змінився до фінального свистка молодого судді в полі Дяденка Кіровограда, котрий, до речі, дуже принципово, грамотно, а головне — спокійно, провів зустріч. Чи могли господарі поля або гості змінити такий рахунок матчу до кінця гри? Так, у другому таймі на 65-й, 70-й, 75-й, 77-й 85-й хвилинах ворскляни були близькими до проведення але в більшості випадків надійно зіграв воротар “Газовика” Дмитро Жданков. А у декількох моментах нападники полтавців били повз ворота. У той же час гравці гостей могли ще відзначитися на 20-й, 30-й, 31-й 60-й хвилинах, але нападники харків’ян не зуміли використати.

Р.S. Харків’яни здобули заслужену перемогу, але треба відзначити такий момент, який я спостерігав про який чув уперше в житті. Харківські тренери так захопилися поєдинком, що ледве не вказівки своїм підопічним виказували різними нецензурними словами, незважаючи на те, що поряд стояла молода дівчина з батьком резервний суддя, Оксана Єрмакова, яка зробила харків’янам попередження. мені довелося робити тренерам гостей зауваження на цю тему. Хотілося б, аби Харківська обласна федерація футболу провела з такими наставниками спорту певну виховну роботу. Такі не прикрашають український футбол.