БУБНОВ Сергій
БОРТНИК Дмитро
КОЖЕМ'ЯЧЕНКО Олександр
БАБОР Олександр

До початку матчу один із затятих уболівальників футболу, лікар за професією, Георгій Вершинін побажав гравцям “Ворскли-2” грюкнути дверима. А такі випадки в історії полтавської команди вже були. У боротьбі з лідером групи “В” — чернігівською “Десною” — молодій, але настирній команді господарів поля явно не пощастило: на 37-й хвилині нападник гостей Олександр Кожем`яченко, побачивши, що воротар “Ворскли-2” Олег Чуваєв необачно вийшов з воріт, “парашутом” спрямував м’яча у його ворота. Голкіпер не встиг зреагувати на такий удар нападника гостей, і м’яч опинився у сітці воріт полтавців — 0:1. А до цього гола були можливості в обох сторін відкрити рахунок: на 15-й хвилині одержав чудову передачу Ігор Бобович, але не встиг до м’яча — момент втрачено. На 36-й хвилині полтавські оборонці “завалили” чернігівського нападника, і арбітр призначив штрафний удар у чотирьох метрах від кута штрафної площі. Але в цьому випадку чудово зреагував на потужний удар і чітко зафіксував м’яча голкіпер полтавців. Знову міг відзначитися до перерви Кожем`яченко, але в “рамку” не влучив. На 60-й хвилині двоє нападників гостей прорвалися до воріт “Ворскли-2”, обійшли її оборонців, зробили чітку передачу у воротарську площу, але ніхто з гостей не зміг скористатися цією нагодою. 20-у, 22-у, 23-ю, і 30-у хвилини другого тайму чернігівці знову відзначили штурмом полтавських воріт. Подавали три поспіль кутових, але цього дня їм явно не щастило. Мали можливість зрівняти рахунок ворскляни, але грюкнути дверима їм не вдалося. Отже, лідери дописали до свого активу ще троє очок.

P.S. Відзначу чітке суддівство рефері матчу киянина Євгена Арановського та його помічниць — харків’янки Катерини Монзуль та Вікторії Стеценко із Запоріжжя.