КНЯЗЄВ Олександр
ДОЦЕНКО Валерій
ГЛУШКО Артем
ЛИСИЦЬКИЙ Олександр

Незважаючи на високу температуру цього дня, а вона сягала 26-27 градусів, футболісти обох команд продемонстрували досить пристойну гру: стрімкі атаки, часті удари по воротах. А головне те, що мало було порушень правил гри. І суддя матчу черкащанин Юрій Фощій лише двічі застосував офіційні покарання, попередження, і тільки гравцям донеччан. Перші 10-15 хвилин гравці діяли якось мляво, начебто приміряючись один до одного, вишукуючи прогалини у захисних ланках суперника. А першими пішли в атаку, як і належить, господарі. І вже на 17-й хвилині гри номер сімнадцятий у “Ворскли-2” Андрій Микійчук пройшов майже до лінії карного майданчика гостей, потужно вдарив, але на декілька сантиметрів вище воріт. За п’ять хвилин потурбував воротаря “Вуглика” Олексій Ротань, але і його удар виявився заслабким. Голкіпер димитровців Віталій Олійник з таким випадок полтавців упевнено впорався. Дуже вигідну передачу в карний майданчик полтавців одержав десятий номер гостей Анатолій Подробаха, але ніби подарував неточний удар по воротах своїх торішніх колег. Перед закінченням першої половини гри міг відкрити рахунок нападник гостей Олександр Чех, але знову підвела його неточність — м’яч просвистів вище поперечини воріт полтавців.

По перерві двічі могли відзначитися нападники “Ворскли”: на 52-й та 65-й хвилинах знову не використали вивірені передачі Ротань та Андрій Гришин. На 67-й хвилині захисники “Ворскли” не зуміли перешкодити стрімкому проходу по лівому краю майже до кутового прапорця гравця “Вуглика”. Подача м’яча в район карного майданчика господарів, і найактивніший гравець “Вуглика” Олександр Чех відкрив рахунок. Футболісти “Ворскли” не знітилися через пропущений м’яч. Вони почали більше атакувати ворота гостей, але знову їх підвела неточність у завершальних ударах.