ТАРАСЕНКО Юрій
НИЧИПОРУК Олександр
ГЛУШКО Артем
ГРИШИН Артем

На цьому матчі був присутній новопризначений головний тренер “Ворскли” Віктор Носов, і гравці молодшої команди старалися показати, на що вони здатні. Але не такий настрій був у гостей. Вони з самого початку гри пішли в масовий наступ. Так і продовжувалося до 15-ї хвилини, і удари по воротах господарів проводилися і нападниками, і напівзахисниками, і навіть оборонцями. На 21-й хвилині послідувала навісна передача в штрафну площину “Ворскли”, і воротар відбив “смугастого” кулаками. А наступний удар гравця “Металіста” був знову вище поперечини. На 34-й хвилині стрімко пройшов нападник “Ворскли”, обійшов захисника гостей і чітко навісив м’яча в штрафний майданчик — активна десятка полтавців Дяченко спрямував “кулю” в ліву від воротаря харків’ян Сичова кут — 1:0.

Після відпочинку, знову активізувалися гості. Їм дуже хотілося зрівняти рахунок, завдавали ударів Сергій Давидов та Мартишов, але їм явно бракувало точності. На 55-й хвилині хтось із нападників прорвався лівою крайньою, пробив по воротах “Металіста” і від захисника Анатолія Саніна м’яч зрикошетив у сітку воріт. Мав ще одну добру нагоду збільшити рахунок Дмитро Прима, але це був явно не його день — м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт гостей. Якось сумбурно, незлагоджено останні десять хвилин атакували ворота “Ворскли” харківські нападники — це і не дало їм можливості змінити рахунок.