Зх Україна КРИВЕНКО Олег Гравець відсутній у базі даних.
Пз СРСР РОТАНЬ Петро Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ Тренер відсутній у базі даних.

На порозі ліги майстрів

«НА СТАДІОНАХ Красноперекопська й Армянська (Кримська область) почалися фінальні змагання серед команд колективів фізкультури, переможець яких здобуде путівку до другої ліги.
Після двох турів лідерство захопив «Нафтовик» з Охтирки Сумської області, який переміг «Спартак» (Самбір) — 4:0 і «Сокіл» (Ровеньки) — 3:2. У решті зустрічей зафіксовано такі результати: «Нафтовик» (Долина) — «Ворскла» (Полтава) — 2:1, «Енергія» (Нова Каховка) — «Сокіл» — 0:3, «Нафтовик» (Долина) — «Енергія» — 2:2, «Ворскла» — «Спартак» — 1:1».

«Спортивна газета» №125 (5273), 17 жовтня 1985 (четвер).

ВІСТІ З КРИМУ

«Учора в місті Армянську Кримської області, де змагаються фіналісти чемпіонату республіки серед команд колективів фізкультури полтавська «Ворскла» провела третю зустріч і виграла в «Енергії» (Нова Каховка) з рахунком 3:0. Результати інших матчів: «Нафтовик» (Охтирка) — «Нафтовик» (Долина) — 2:1, «Спартак» (Самбір) — «Сокіл» (Ровеньки) — 3:0.
Лідирує охтирський «Нафтовик» — 6 очок. У «Ворскли» — 3 очка».

О. СТЕПАНОВ. (Телефоном).
«Зоря Полтавщини», 17 жовтня 1985 (четвер).

В активі — лише очко

«Другий матч фіналу першості УРСР серед виробничих колективів між полтавською «Ворсклою» і самбірським «Спартаком» завершився внічию — 1:1.
На 48-й хвилині зустрічі після помилки захисника Андрія Недяка самбірські футболісти відкрили рахунок. Згодом С. Лукаш, В. Войтенко, І. Іванченко неодноразово мали нагоду зрівняти його і вийти вперед, але удари нападаючих були неточними.
Тільки на 70-й хвилині дальній удар капітана «Ворскли» І. Іванченка був влучним. «Нафтовик» (Охтирка) з рахунком 3:2 завдав поразки команді «Сокіл» (Ровеньки) і став лідером із 4 очками.
Зустріч між новокаховською «Енергією» і «Нафтовиком» (Долина) закінчилася внічию — 2:2».