Зх Україна КРИВЕНКО Олег Гравець відсутній у базі даних.
Зх СРСР МАРМАЧ Юрій Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ Тренер відсутній у базі даних.

ПУТІВКА У «НАФТОВИКА»

«У містах Красноперекопську і Армянську Кримської області закінчився фінальний турнір чемпіонату республіки серед команд колективів фізкультури. Як ми уже повідомляли, єдину путівку до другої ліги класу «А» здобув «Нафтовик» з міста Охтирки Сумської області. В останньому турі він зустрівся з полтавською «Ворсклою». Два голи, забиті Кривенком і Мармачем у другому таймі, принесли перемогу нашим землякам — 2:0. Але в підсумку «Ворскла» зайняла лише третє місце. На другому — симбірський «Спартак», у якого виявилась кращою різниця забитих і пропущених м'ячів. У двох заключних матчах він з однаковим рахунком 3:0 завдав поразок «Нафтовику» з Долини і «Енергії» з Нової Каховки. Результат іншої зустрічі «Нафтовик» (Д) — «Сокіл» (Ровеньки) — 2:1».

«Зоря Полтавщини», 22 жовтня 1985 (вівторок).

Марні сподіваним

«Результат матчу п'ятого, заключного, туру між полтавською «Ворсклою» і охтирським «Нафтовиком» для останнього значення не мав: набравши у чотирьох іграх 8 очок, сумські спортсмени вийшли на зустріч в ранзі чемпіонів першості республіки з футболу серед виробничих колективів і володарів єдиної путівки до класу майстрів.
Щодо наших земляків, то лише перемога з різницею у три м'ячі забезпечувала їм друге місце серед шестірки учасників фіналу.
Перший тайм закінчився безрезультатно. На початку другого нападаючий полтавців О. Кривенко відкрив рахунок, а згодом центральний захисник «Ворскли» Ю. Мармач, підключившись до атаки, забив головою у падінні м'яч, який організатори змагань визнали найкрасивішим голом турніру. Але втретє вразити ворота «Нафтовика» нашим землякам не вдалося.
Ось який вигляд має підсумкова таблиця фіналу першості: «Нафтовик» (Охтирка) — 8 «Спартак» (Самбір) — 7 «Ворскла» (Полтава) — 7 «Нафтовик» (Долина) — 5 «Сокіл» (Ровеньки) — 2 «Енергія» (Нова Каховка) — 1».