ВАКУЛЬЧУК Олег
АРСЕНЬЄВ В'ячеслав
ЯКОВИШИН Георгій

ДВА МАТЧІ НА ВИЇЗДІ

«30 вересня полтавський «Колос» зустрівся у Луцьку з місцевою командою «Торпедо». Єдиний у матчі гол забитий господарями, приніс їм перемогу.
Зазнали поразки полтавці і у зустрічі з одним із лідерів чемпіонату — ровенським «Авангардом». Відкрили рахунок у першому таймі місцеві футболісти. У другій половині зустрічі вони подвоїли рахунок, Вячеславу Киралю, захиснику «Колоса», вдалося відквитати один м'яч. М'яч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Авангарду».
Черговий матч чемпіонату країни «Колос» проведе на своєму полі. У п'ятницю, 8 жовтня, він прийматиме команду «Шахтар» з Горлівки.

"Комсомолець Полтавщини" № 119 (3899), 5 жовтня 1982 (вівторок).

Тепер вдома

«Чергова календарна гра на першість СРСР у між місцевим «Авангардом» і полтавським «Колосом» сподобалася численним глядачам. Обидві команди показали цікаву, змістовну гру.
Господарі повели в рахунку вже в першому таймі. Це вдалося їм після прикрої помилки нашого Андрія Шуренкова який змушений був захищати ворота, бо основний голкіпер «Колоса» Анатолій Снєгарьов одержав на тренуванні травму.
Після перерви ровенці посилили натиск і провели ще один м'яч. Треба віддати належне полтавським футболістам, які не склали «зброї», активізувалися і наприкінці матчу скоротили рахунок. Гол забив Вячеслав Кираль. Вони могли навіть уникнути поразки, якби Валерій Самохвалов, знаходячись у найвигіднішій ситуації, не пробив мимо пустих воріт. Отже, 1:2. на користь «Авангарду».
Чемпіонат наближається до фінішу. Командам залишилося зіграти чотири тури, з яких по два — «домашніх». Зараз кожне очко дороге нашим футболістам. Певна річ, у двох чергових матчах - післязавтра з горлівським «Шахтарем» (о 16 годині) і 11 жовтня з ждановським «Новатором» (о 17 годині) вони спробують зіграти так, як можуть. Звичайно, чекають і на підтримку своїх прихильників. А два останніх матчі «Колос» проведе в Кіровограді й Кривому Розі.