ЯЦИШИН Ярослав
КУШКОВ Віктор
ТАЛЬКО Ігор

ЗА ГРУ – «ДВІЙКА»

«Після закінчення матчу футболістам полтавського «Колоса», які приймали спартаківців Житомира, тренери виставили в протоколі «двійки». Невдоволені безініціативною і пасивною грою наших футболістів у передостанньому матчі чемпіонату залишилися і болільники.
Практично за всю гру полтавці створили лише кілька напівгострих моментів. А гості не упустили свого шансу і на 73 хвилині забили гол, який і вирішив долю зустрічі — 1:0 на користь «Спартака».
Сьогодні «Колос» проводить заключний матч сезону з вінницькими одноклубниками - футболістами «Ниви».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 241 (14941), 20 жовтня 1981 (вівторок).

ОЧКИ ЛІЧАТЬ ПО ОСЕНІ

«Фінішує турнір серед команд другої ліги класу «А» (п'ята зона), де виступає і полтавський «Колос». За два тури до закінчення турніра став відомий чемпіон України — команда «Кривбас».
Решта колективів продовжують суперечку за поліпшення становища у турнірній таблиці. Для цього так потрібні очки, а значить перемоги.
Як вирішує це питання полтавський «Колос»? Поки що без успіху. Минулої суботи «Колос» провів свій передостанній матч із спартаківцями Житомира, які перебували на 11-му місці. Коли пролунав фінальний свисток судді Володимира Рибакова із Дніпропетровська, рахунок був 0:1.
Незадоволені покидали стадіон глядачі.
Зустріч підтвердила наступальні наміри гостей. Два рази Ярослав Яцишин і Микола Батюта з воротарського майданчика не попадають в ціль. А згодом тільки відчайдушний кидок Андрія Шуренкова рятує господарів поля від гола. А що ж «Колос»? В ці хвилини полтавці продовжували грати монотонно, без вогнику, прямолінійно.
Лише у другому таймі «Колос» заграв активніше. Флангові атаки чергувалися з проривами по центру, вміло поєднувалися колективні дії з індивідуальними. Та коли справа доходила до завершального удару по воротах, м'яч не слухався гравців.
Гості продовжували шукати свій шанс на успіх. Одна з Небагатьох помилок оборони полтавців, коштувала їм гола, його автором став спартаківець Володимир Шишков. «Колос» зазнав третьої поразки підряд. Після 43 ігор полтавці мають 36 очок».