Україна Володимир АКСЬОНОВ СРСР Аладор-Ернест КЕСЛЕР

ПОПОВИЧ Віктор
ВОЙТЕНКО Володимир

Небезпека ще не минула

«Останнє місце в турнірній таблиці, на якому опинився «Колос», змушує футболістів у заключних матчах грати з особливою напругою і повною віддачею сил.
Важливу перемогу здобув «Колос» позавчора, приймаючи в черговому матчі команду «Говерла» з Ужгорода. Тренери і гравці взяли на озброєння давно перевірену на практиці динамівцями Києва тактичну побудову — два нападаючих, чотири півзахисники і чотири захисники. Судячи по кінцевому результату, вони себе виправдала.
Вже на 12 хвилині нападаючий полтавців Д. Гордєй відкрив рахунок. За три хвилини до фінального свистка В. Попович закріпив успіх — 2:0 на користь «Колоса».
Тепер у полтавців 29 очок. У двох заключних матчах їм належить зіграти з одним із лідерів чемпіонату - чернівецького «Буковиною» (21 жовтня) і 25 жовтня з вінницькою «Нивою».

А.НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 240 (14640), 18 жовтня 1980 (субота).

Є ГРА — Є ПЕРЕМОГА

«Наближається до завершення чемпіонат країни з футболу в другій лізі. Напружена боротьба ведеться за першість та особливим піднесенням грають аутсайдери, прагнуча на фініші надолужити те, що не вдалося зробити протягом сезону. Це можна сказати насамперед про полтавський «Колос», який минулого четверга приймай на своєму полі ужгородську «Говерлу».
Початок матчу склався для господарів поля вдало. Полтавці досить швидко знайшли вразливі місця в обороні гостей і повели рішучий наступ. Оборона закарпатців не витримала, і Дмитро Гордєй зумів відкрити рахунок. І надалі полтавці володіли ініціативою, але нападаючі в стадії завершення атаки діяли невпевнено.
Другий тайм «Колос» розпочав активно. Особливо пожвавішала гра, коли на поле вийшов Віктор Попович. Захисники гостей все частіше стали допускати помилки, тількі чітка гра їх воротаря не давала змоги полтавця змоги збільшити рахунок. Нападаючі ж «Говерли» протягом зустрічі так і не змогли прицільно вдарити по воротах суперника. А от полтавцям за три хвилини до фінального свистка вдалося подвоїти рахунок. В. Попович перебуваючи в оточенні захисників, зумів забити м'яч. 2:0.
Одержавши важливу перемогу, «Колос» набрав 29 очок. Наступний матч полтавці проведуть 21 жовтня на своєму голі з чернівецькою «Буковиною», одним з лідерів зони».