Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.
Пз СРСР БИЧКОВ Віктор Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор НОСОВ СРСР Віктор ФОМІН

Перемога полтавчан

«Багато решетилівців прийшло позавчора на стадіон райцентру, щоб подивиться футбольний матч на першість Радянського Союзу між командами класу «А» - «Колос» (м. Полтава) і «Авангардом» (м. Севастополь).
Обидва тайми матчу пройшли з явною перевагою полтавчан. Зустріч закінчилась їх перемогою з рахунком 1:0. Гол забив за 40 секунд до фінального свистка на півзахисник «Колоса» Віктор Бичков».

В.КОНОНЕНКО.
«Червоний жовтень» (Решетилівка). 18 квітня 1974 (четвер).

ВИРІШИЛА ОСТАННЯ ХВИЛИНА

«Після двох матчів на першість країни, які полтавський «Колос» провів у Кривому Розі і Миколаєві, він, нарешті, зустрівся із своїми прихильниками «на рідній землі». Правда, в зв'язку тим, що стадіон «Колос» у Полтаві реконструюється, зустріч проходила в Решетилівці, але все ж таки можна вважати, що це було «вдома».
До цього матчу запас очок у «Колоса» був невеликий — лише одне з чотирьох можливих. Тому полтавці відразу кинулися в бій, наздоганяючи лідерів і здобуваючи цінні очки.
Суперник полтавців — севастопольський «Авангард» успішно провів два попереду матчі. І гості, звичайно, не збиралися гірше проводити третій...
Але гра пройшла з перевагою господарів. На останній хвилині нападаючий полтавців Віктор Бичков головою забив м'яч у ворота «Авангарду». «Колос» переміг з мінімальним рахунком і тепер має три очка з шести можливих. Черговий матч вів проводить сьогодні в Лубнах з херсонським «Локомотивом».