Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Нп СРСР ПЕТРОВ Іраклій Гравець відсутній у базі даних.
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор НОСОВ СРСР Віктор СЕРЕБРЯНІКОВ

ЩЕ ОДНА НІЧИЯ

«У черговому матчі першості СРСР серед команд другої ліги класу «А» полтавський «Колос» зустрівся з «Фрунзенцем» (Суми).
90 хвилин гри не виявили переможця. Матч завершився внічию 0:0. Це вже сьома нульова нічия наших земляків у другому колі. Після 34 матчів «Колос» набрав 32 очка. Полтавцям залишилось провести два матчі з чотирьох на виїзді».

К.Павлов.
«Зоря Полтавщини» № 236 (12814), 8 жовтня 1974 (вівторок).

НАЙКРАЩИЙ НА ПОЛІ — ВОРОТАР

«З перших хвилин матчу «Колоса» з одним з лідерів шостої зони «Фрунзенцем» (Суми) гості повели наступ на ворота полтавців. Не раз воротар О. Сіденко демонстрував свою майстерність.
Правда, і господарі поля В.Курилов та І.Петров мали нагоду відзначитись, але їх удари були не точні.
Кульмінаційною хвилиною поєдинку, звичайно, була дев'ята, коли київський суддя показав на одинадцятиметрову позначку. О.Сіденко відмінно зреагував на удар нападаючого і парирував м'яч на кутовий.
Другий тайм не змінив співвідношення сил на полі. Як і в першому таймі, в нападі сумчан виділявся М. Литвиненко, але його пасивно підтримували колега. Дві можливості повести в рахунку мали і полтавці, але І. Шарій та В. Бардешнн пробили мимо з дуже вигідних позицій. Загалом рахунок 0:0 закономірний. Тепер «Колос» після 34 ігор має 32 очка — 9 перемог, 14 зустрічей зведено внічию і 11 програно.
Наступну гру полтавці проводять з лідером зони СК м. Чернігова, а 18 жовтня на своєму полі поміряються силами з харківським «Металістом».

В.СЛЮСАР.
"Комсомолець Полтавщини" № 122 (2564), 8 жовтня 1974 (вівторок).

Футбол. «Чергову гру на першість країни з футбола серед команд майстрів класу "А" другої групи сумський "Фрунзенець" провів у Полтаві, де зустрічався з місцевим "Колосом". Поєдинок закінчився з нічийним рахунком — 0:0».

"Ленінська правда" № 198, 8 жовтня 1974 (вівторок).