Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Зх СРСР МАРМАЧ Юрій Гравець відсутній у базі даних.
Нп СРСР КОЛЕСНИК Олександр Гравець відсутній у базі даних.

СРСР Олександр АЛПАТОВ Україна Євген ЛЕМЕШКО

ПЕРШЕ ОЧКО

«Перше очко записав полтавський «Колос» у турнірне таблицю чемпіонату країни, виступаючи в другій лізі класу «А».
Позавчора його суперником був «Суднобудівник» з Миколаєва. Після чотирьох поразок у команді полтавців помітно було перегрупування ланок. В лінії нападу з’явився центральний захисник Володимир Діденко, у півзахисті – Юрій Мармач, а півзахисник Олександр Колесник виконував оборонні функції.
Першими добилися успіху господарі. На 12 хвилині гол забив О.Колесник. Гостям у першому таймі вдалося на 39 хвилині зрівняти рахунок — 1:1.
Другий тайм не виявив переможця.
Команди одержали право пробити по п’ять одинадцятиметрових ударів. Господарі забили три, а гості — два. Загальний рахунок — 5:4.
Наступний матч 20 квітня. Полтавці приймають на своєму полі кіровоградську «Зірку».

А.НАДІН.
«Зоря Полтавщини» № 92 (12365), 19 квітня 1973 (четвер).

«СТРАТЕГИЯ» ПЕНАЛЬТИ ОПЯТЬ ПОДВЕЛА

«В очередной календарной игре на первенство СССР по футболу встречались команды «Колос» — Полтава и «Судостроитель» — Николаев. Несмотря на сильный дождь, игра прошла в быстром темпе. Обе команды прилагали много усилий для того, чтобы добиться победы, но игра окончилась вничью — 1:1.
Были пробиты пенальти: 4:3 в пользу полтавчан.
Очередную встречу команда «Судостроитель» проведет 20 апреля в Чернигове с местной командой «СК»….