Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.
Пз СРСР ГУМІНІЛОВИЧ Мар'ян Гравець відсутній у базі даних.

Україна Юрій ВОЙНОВ СРСР Анатолій ЗУБРИЦЬКИЙ

ЙШЛА ОСТАННЯ ХВИЛИНА…

«Футболісти «Кривбасу» прибули у Полтаву після невдалого виступу в Кіровограді, де вони програли місцевій «Зірці» з рахунком 0:3. Природно, що в зустрічі з полтавцями гірники намагались поправити свої турнірні справи.
З перших хвилин матчу гості запропонували швидкий темп. Біля воріт господарів відразу виникає кілька небезпечних моментів, але гірники так і не спромоглись їх використати. В свою чергу полтавці, поспішаючи відкрити рахунок вели себе на полі трохи метушливо. Це приводило до помилок у передачах м'яча. Особливо нечітко діяла цього разу лінія півзахисту. Гравці «Будівельника» зловживали довгими навісними передачами в штрафний майданчик гостей. Але в боротьбі за верхні м'ячі криворіжці виходили переможцями.
Розв'язка настала на останній хвилині. Захисники «Кривбасу» допустили помилку, і Мар'ян Гумінелович, заволодівши м'ячем, встиг буквально проштовхнути його у ворота гостей.
Перемога з мінімальним рахунком — 1:0 дала можливість «Будівельнику» закріпитись в групі лідерів. Черговий матч — 23 квітня з армійцями Одеси».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футбола.
«Зоря Полтавщини» № 95 (11753), 21 квітня 1971 (середа).

ГОЛ ПІД ЗАВІСУ

«Черговий суперник полтавського «Будівельника» — команда «Кривбас» з Кривого Рога — напередодні гри з нашими земляками зазнала відчутної поразки з рахунком 0:3 від кіровоградської «Зірки». І, мабуть, зважаючи на це, господарі (поєдинок проходив у Полтаві) сподівались на летку перемогу. Вони почали матч у спокійному темпі, подовгу розігрували м'яч, не проявляли особливого бажання відразу добитись успіху, а в обороні були дещо самовпевненими.
Але суперник виявився не таким вже й «легким горішком», і через кілька хвилин полтавці мали нагоду в цьому переконатись: гості ледве не відкрили рахунок уже в дебюті. Таких нагод у гостей було ще кілька, і болільники справедливо обурювались розслабленістю футболістів «Будівельника».
Збагнувши, нарешті, що пора мобілізуватись і виграти, полтавці заграли швидше, енергійніше, але гості вдало оборонялися.
Останні двадцять хвилин матчу проходили при безперервних атаках «Будівельника». В яких брали участь майже всі гравці команди. Коли до фінального свистка лишалось буквально кілька секунд, М. Гумінелович грудьми вніс м'яч в сітку воріт «Кривбасу».
Після чотирьох ігор у полтавського «Будівельника» 6 очок при співвідношенні м'ячів 4:2».

С.КОВАЛЬ.
«Комсомолець Полтавщини» № 50 (2030), 22 квітня 1971 (четвер).

Два з шести

«Футболісти «Кривбасу» провели три зустрічі на виїзді. І треба визнати, що виступи на чужих полях розпочали вони невдало. Вже в першій зустрічі з кіровоградською «Зіркою» наші земляки зазнали поразки з великим рахунком — 0:3.
Програли кривбасівці і в Полтаві місцевому «Будівельнику». Щоправда, тут вони лише пропустили один м'яч, який був забитий за 20 секунд до фінального свистка.
Два програші підряд і останнє місце в турнірній таблиці змусили наших земляків серйозно замислитися над своїм становищем. Тому третю гру проти сумського «Спартака» вони провели більш активно. Одна з їх атак завершилася голом, який, вийшовши на 70-й хвилині один на один з воротарем, забив нападник Олег Чумак.
Добре провів гру воротар криворіжців Вячеслав Дудник. За 10 хвилин до кінця матчу він зумів парирувати одинадцятиметровий штрафний удар.
Виграш у сумчан дозволив «Кривбасу» переміститися в турнірній таблиці вище на п'ять сходинок і залишити не привабливе місце аутсайдера».