Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.
Пз СРСР ДАНИЛЯК Михайло Гравець відсутній у базі даних.

Україна Юрій ВОЙНОВ СРСР Анатолій ЗУБРИЦЬКИЙ

На останній хвилині

«Вже з самого початку гри, що відбулася минулої неділі між полтавським «Будівельником» і командою «Кривбас», на полі стадіону «Колос» розгорнулась гостра боротьба. Гості полтавчан мали в запасі перед матчем 30 очок і були одним з найнебезпечніших суперників для наших земляків у боротьбі за право залишитись в другій групі класу «А» на наступний рік. Полтавчани мали на чотири очка більше.
Всі ці обставини і обумовили хід матчу. Обидві команди докладали всіх сил, щоб відкрити рахунок. Але час ішов, а на табло замість нулів не з'явились інші цифри... 90 хвилин минуло, і суддя матчу М.Смирнов добавив ще три хвилини в зв'язку з тим, що матч зупинився для подання допомоги одному з футболістів «Кривбаса», що одержав травму.
Саме ці три хвилини і вирішили результат зустрічі. Полтавчани розіграли нескладну, але багатоходову комбінацію на правому фланзі, і Михайло Даниляк забив гол. 1:0 на користь «Будівельника»».