Стадіон: Колгоспник (Полтава) . (вміст 15000)

Нп СРСР БРАТУСЬ Віктор Нп СРСР ГАБОВДА Янош
Пз СРСР МОСКАЛЕЦЬ Юрій Гравець відсутній у базі даних.

СРСР Костянтин СКРИПЧЕНКО СРСР Борис КАЛІНОВ

Ще одна перемога

«Футболісти полтавського «Колгоспника» продовжують успішно виступати в заключному етапі розиграшу першості УРСР серед команд класу «Б». В суботу вони приймали одну з популярних команд України — «Верховину» (Ужгород). З перших хвилин матчу територіальна та ігрова переваги була на боці господарів поля. Вже на 5 хвилині В. Братусь відкрив рахунок. Ще двічі примусив воротаря гостей виймати м'яч з сітки молодий полтавський форвард Ю. Москалець.
В кінці першого тайму почався сильний дощ, який продовжувався до кінця матчу. Гра ускладнилась, але високий темп зберігся. Центральний нападаючий гостей Іван Гобовда провів один м'яч у ворота полтавчан. Більшого гостям зробити не вдалось. Гра закінчилась перемогою полтавчан — 3:1.
В жовтні в команду «Колгоспник» прийшов новий старший тренер - майстер спорту СРСР, заслужений тренер України Григорій Федорович Балаба».