Зх СРСР ВІТКОВ Анатолій Гравець відсутній у базі даних.
Нп СРСР ПОПІНЕВСЬКИЙ Володимир Гравець відсутній у базі даних.

СРСР Віктор ЖИЛЬЦОВ СРСР Юрій ГОЛОВЕЙ

Ні вітер, ні дощ – не перешкода

«Неділя. Останній матч футбольного сезону нинішнього року на полтавському стадіоні "Колгоспник". Федерація футбола УРСР вирішила провести змагання за остаточні місця між командами майстрів класу "Б".
Обидві команди - полтавський "Колгоспник" і Хмельницьке "Динамо" - в своїх зонах зайняли дев'яті місця... Перед початком матчу пройшов дощ, футбольне поле стало "важким", але гра пройшла цікаво.
Борються дві команди, різні за стилем. Динамівці прагнуть розігрувати м'яч короткими передачами, демонструють непогану техніку. Полтавці, навпаки, вживають середні та довгі передачі. Тактика полтавських футболістів виправдала себе: з перших хвилин господарі поля стали і господарями положення.
Дев'ята хвилина. Після удару Є. Гливка (№ 11) полтавчани відкрили рахунок. А потім були ще гострі моменти біля воріт динамівців, але рахунок так і не вдалося збільшити.
Після перерви гості посилили натиск, та безрезультатно. 1:0 на користь "Колгоспника" так і залишився до кінця зустрічі.
Тепер противники проведуть ще один матч на Хмельницькому стадіоні».