Зх СРСР ХИЖНЯК Анатолій

СРСР Карел САБО СРСР Григорій ДУГАНОВ

БОРИСОВ Володимир

Добре спартаківці

«Ми не знаємо, які оцінки виставив тренер херсонського «Спартака» кожному — з своїх виконавців у минулу неділю після матчу з полтавським «Колгоспником». Та це, зрештою, і не наша справа. Зате ми повністю погоджуємося з такою оцінкою численних глядачів: «Добре грали спартаківці вони показали себе справжніми спортивними бійцями».
Це, так би мовити, загальна оцінка, а що до деталей, то тут глядачі, насамперед, надовго запам'ятають прекрасний удар спартаківця Ю.Нікіфорова і погане суддівство арбітра зустрічі тов. Проворного м. Керч. Після того, як скориставшись точним пасом В.Соколова, Ю. Нікіфоров на 5 хвилині матчу, метрів з 25-28 направив у сітку гостей невідпорний м'яч херсонці продовжували атаки, в свою чергу гості теж використовували кожний сприятливий момент для контратак. Все це обіцяло гостру, цікаву боротьбу. Однак суддя змагань зіпсував настрій і футболістам і глядачам.
Він дуже часто зупиняв гру, нерідко без потреби, призначав штрафні удари. Особливо надміру вимогливо, необ'єктивним суддя був по відношенню до господарів поля.
Залишившись вдесятьох (суддя вивів з поля Є.Полякова) спартаківці не розгубилися. Вони і атакували і самовіддано захищалися. В другій половині особливо старанно працювали захисники і півзахисники. На висоті виявився і воротар Б.Зуб, який взяв кілька дуже небезпечних м'ячів. Лише за 3 хвилини до кінця матчу полтавчанам вдалося уникнути поразки і зрівняти рахунок. Зустріч закінчилась внічию – 1:1».

В. Натанов,
«Наддніпрянська правда» №77 (4095), 19 квітня 1960 (вівторок).

1:1

ХЕРСОН, 18. (По телефону). «Вчора тут відбулась гра на першість країни з футбола між командами класу «Б» «Спартак» (Херсон) і «Колгоспник» (Полтава). Зустріч була цікавою. Вона проходила з перемінним успіхом і закінчилась внічию — 1:1».

"Зоря Полтавщини" № 78 (8522), 19 квітня 1960 (вівторок).

Перше очко «Колгоспника»

«У неділю, в розиграші першості країни а футболи серед команд класу «Б» полтавський «Колгоспник» зустрівся з Херсонським «Спартаком». Гра закінчилась внічию а рахунком 1:1».

"Комсомолець Полтавщини", № 47 (905), 20 квітня 1960 (середа)