ЦИБУЛЬНИК Віктор
БАГРИЧЕВ Віктор

Перемога полтавчан

Харків, 22 (По телефону). «Тут відбулася зустріч футбольних команд класу "Б" "Колгоспник" (Полтава) і "Торпедо" (Харків).
В першому таймі полтавчани провели у ворота господарів поля один м'яч, а в кінці зустрічі - другий, в свої ворота не пропустили жодного. З рахунком 2:0 полтавчани здобули перемогу».

"Зоря Полтавщини" № 81 (8525), 23 квітня 1960 (субота).

На першій і останній хвилинах

«Перший матч на своєму стадіоні торпедівці провели з полтавською командою "Колгоспник". Після підняття прапора і привітання перший удар по м'ячу зробили господарі поля.
Намагаючись прорватися до воріт полтавчан, центральний нападник торпедівців відпустив м'яч від себе. Цим скористався полтавчанин Добіжа, який сильною навісною передачею виводить центральну трійку нападу "Колгоспника" - Сабо, Золотухіна і Качуєва - вперед. Йде блискуча передача Кривошеєву і той відкриває рахунок 1:0. Це сталося на 59 секунді першої половини гри.
Харків'яни проводять ряд атак. В одній з них дістав травму воротар Котора. Всі намагання сквитати рахунок відбиваються злагодженою грою захисної лінії полтавчан у складі Хижняка, Добіжі, Петрука. Активно допомагають і нападові і захисту Бугаєвський і Соколов. До кінця першої половини гри рахунок не змінився.
На початку другої половини матчу полтавчани тричі прориваються до воріт господарів поля, але завершального удару не відбулося. Торпедівці мобілізують усі сили, щоб зрівняти рахунок.
Особливо активно діють господарі поля на правому краю, створюючи гострі моменти біля воріт полтавчан. Та гості грають чітко і впевнено. З поля виводять за грубість капітана торпедівців.
... Ідуть останні хвилини гри. Сильно б'є Сабо. Воротар господарів поля, перехопивши м'яч, грубо штовхає Басюка, який вийшов на заміну Золотухіну. Вільний удар за три метри від воріт.
М'яч виходить від гравця на лінію штрафного майданчика, і тут Басюк змушує харків'ян вдруге виймати м'яч із сітки воріт. 2:0. Це сталося на 90 хвилині гри.
Треба відзначити, що полтавчани в цій грі проявили необхідну волю до перемоги. Всі лінії грали з напруженням при хорошій взаємодії. Команда "Колгоспник" здобула першу в цьому сезоні перемогу».