БЕЛОВ Анатолій
СІГУТІН Віктор

Поразка «Колгоспника»

«Вчора на полтавському стадіоні відкрито сезон великого футболу. Серед майстрів класу «Б» зустрілися команди «Труд» (Глухове, Московської області) і «Колгоспник» (Полтава).
...Прапор піднято. Оркестр виконав гімн Радянського Союзу. А через кілька хвилин на футбольне поле виходить суддя всесоюзної категорії: Євген Одинцов із Ленінграда. Свисток — і м'яч вступив у першу гру.
Минає якихось хвилин десять. Футболісти Полтави захоплюють ініціативу. Здавалося, що хороший темп вони триматимуть весь час. Але капітан команди гостей Алексеев різко проривається вперед і посилає м'яч в сітку. Нападаючі «Труда» розігрують ще один вдалий варіант і забивають другий м'яч.
З рахунком 2:0 команди пішли на відпочинок. Після перерви гості проявили виключну наполегливість. Один за одним слідували їх прориви до воріт господарів поля. Всі сорок п'ять хвилин вони провели в швидкому темпі. Гості показали добру техніку гри. Як не намагався захист «Колгоспника» стримати натиск, йому це не вдалося. Ще два м'ячі вийняв з сітки воротар полтавських футболістів. Рахунок 4:0 не змінився до кінця матчу.
Нижче своїх можливостей гриля вся наша команда. Особливо кволо грав А. Бєлов. Дивує також і те, що, майстер нападу З. Бреньо у першій половині стояв у захисті.
Наступний матч чемпіонату СРСР серед команд класу «Б» по другій зоні також відбудеться на Полтавуському стадіоні. 22 квітня зустрінуться ленінградські футболісти товариства «Трудові резерви» з «Колгоспником». Якщо зважити на те, що «Трудові резерви» виступали у класі «А», то стане ясно, що це змагання буде досить цікавим для любителів футболу і серйозним екзаменом для полтавської команди».

С.Білянський.
«Зоря Полтавщини» № 78 (8266), 19 квітня 1959 (неділя).

«Колгоспник» програє

«Невдало розпочали розиграш першості СРСР серед команд класу «Б» футболісти полтавської команди «Колгоспник».
Учора в першій календарній грі з командою «Труд» Глухове, Московської області полтавчани програла з рахунком 0:4».

«Комсомолець Полтавщини» № 48 (751), 19 квітня 1959 (неділя).

"Колгоспник" - "Труд" Глухово (Чемпіонат СРСР. 1959. Клас Б. ІІ зона. 1 тур)