ІГНАТЕНКО Олександр
ЛУКАНОВ Дмитро

Четверта поспіль поразка Ворскли

Чергової, вже четвертої поспіль поразки зазнав молодіжний склад Ворскли

Розпочався матч дуже динамічно. Вже на 13-й хвилині за гру рукою у своїй штрафній площі, у ворота Ворскли був призначений 11-метровий. До м'яча підійшов Дмитро Луканов, пробив, але м'яч пройшов поруч зі штангою воріт Ткаченко. Але через п'ять хвилин ситуація повторилася. Дмитро Луканов, прагнучи виправити свою помилку, увірвався до штрафного майданчика суперника і був збитий гравцями Ворскли. Рішення арбітра - ще один пенальті у ворота гостей. Гіулі Манджгаладзе виконав 11-метровий і відправив м'яч у той же кут, куди пробивав Дмитро Луканов. Холоднокровність Гіулі не підвело і м'яч чітко влетів у кут воріт гостей - 1:0!

Далі події розвивались не менш динамічно. Небезпечна атака Ворскли завершилася ударом Карася з близької відстані - вище воріт. «Зоря відповіла хорошим ударом Гіулі Манджгаладзе на 27-й хвилині зі штрафного, але голкіпер вибив м'яч кулаками. А на 30-й хвилині Ворскла могла зрівняти рахунок. Рябушко вивалився сам на сам із Микитою Шевченко, але переграти  голкіпера не зумів.

На перших хвилинах другої 45-хвилинки по воротах Зорі з близької відстані головою пробивав Баранник, м'яч пройшов над поперечиною. А на 60-й хвилині Ворскла рахунок зрівняла. Той же Олег Баранник замкнув передачу партнера з флангу, відправивши м'яч у сітку - 1:1.

Через кілька хвилин «Зоря» могла вийти вперед, але Максим Жичиков, не зміг вичавити максимум з моменту біля воріт суперника. Але як виявилося, удача цього дня була на боці господарів. 68-а хвилина і Зоря знову вийшла вперед. Точний удар на рахунку Віталія Квашука - 2:1.

Далі Ворскла просто "розсипалася". «Зоря», навпаки, понеслася вперед усіма силами. І за кілька хвилин закріпила свою перевагу. Гіулі Манджгаладзе, відзначився гольовим пасом, а Дмитро Тертишний головою чітко відправив м'яч у ворота опонента ― 3:1, - інформує прес-служба Зорі.