Матчі - 10-03-2013, 05:03 - sasa 39

0:1. Політ нормальний!

0:1. Політ нормальний!

Чергова безгольова поразка біло-зелених

Ворскла — Шахтар — 0:1

Протокол матчу

 

У порівнянні з матчем в Одесі, у полтавчан не змінились ні стартовий склад, ні розстановка на полі, ні фізичні кондиції, ні бажання окремих виконавців. Примітно, що і заміни проводились тих же гравців, що йшли з поля в минулому турі. Як наслідок – виважений і послідовний курс призвів до такого ж результату – поразка 0:1.

 

Схоже, курс на омолодження складу прийнято чітко і безповоротно. Про це красномовно свідчить Пердута. Хоча багато що у Ігоря не виходить, але у бажанні йому не відмовиш. І хоча у пропущеному  на двадцятій хвилині є значна доля вини правого захисника, з зони якого робилася передача, та гравець не стане висококласним, доки не зробить жменю \»своїх\» помилок.

 

Усе інше стало логічним продовженням гри з \»Чорноморцем\». Експериментальний склад \»Шахтаря\» особливо уперед не йшов, а після забитого голу взагалі дозволяв полтавчанам надовго брати ініціативу у свої руки. Інша справа, що розпорядитися цим попереду було нікому.

 

Громов відзначався боротьбою, пресингом, активністю, але толку з подібної біготні було мало. Удари Артема жодних проблем для голкіпера гірників не несли. Хоча іншою думки Каніболоцький, який саме після зіткнення з умовним форвардом господарів змушений був залишити поле.

 

Сілюк додав у обережності у поводженні з суперником, але поки взаємодія з партнерами залишає бажати кращого. Важкувато виглядає Лагос. Із греком той випадок, коли професіоналізму і розуміння вистачає, а фізичних кондицій – ні.

 

Ребенку ще треба дуже добре попрацювати на тренуваннях, щоб вибити із своїх спогадів зручну харківську лавку. Куценко ж тримається виключно на вірі Свистуна у його здібності. Можна списати на новий колектив та звикання до ритму вищого українського дивізіону.

 

По грі у ворсклян можна відзначити старанність, зарядженість, бажання, слабке взаєморозуміння і не надто високу виконавську майстерність окремих виконавців. \»Відмінна\» трансферна кампанія призвела до того, що ні на полі, ні в запасі не знайшлося хоча б одного номінального форварда. Як наслідок – відсутність потенційно небезпечних ударів по воротах суперника. Нема ударів – нема голів. Черговий \»сухий\» матч полтавської атаки. Натомість дитяча помилка у захисті, коли Адріано на лінії воротарського майданчика встиг прийняти м’яч, випити кави, обробити кулю і відправити повз Долганського, змушує прихильників біло-зелених вкотре з похмурим поглядом спостерігати за черговою поразкою.

 

На черзі \»Динамо\», якому за будь-яку ціну необхідні залікові бали, потім пауза в чемпіонаті. Цей час є у тренерського штабу для виправлення помилок, підтягування кондицій і наведення ігрових зв’язків в окремих ланках. Часу і причин для відмовок все менше…

 

Віталій Сонікссон

Погода