Новини - 23-08-2017, 01:08 - Націоналіст 56

Олег Печорний звинуватив “Ворсклу” у фальсифікації документів

Голова профспілки футболістів має претензії до ФК "Ворскла".
Олег Печорний звинуватив “Ворсклу” у фальсифікації документів

Голова профспілки футболістів Олег Печорний звинувачує “Ворсклу” в махінаціях з документами свого колишнього гравця Максима Прядуна.

“У нашу організацію звернувся колишній гравець полтавчан, який в даний час грає в складі кропивницької “Зірки”. За контрактом колишній клуб заборгував йому не такі вже й великі кошти, але пан Лисак (генеральний директор “Ворскли”. – прим) повів себе в даній ситуації незрозуміло, стверджуючи, що його команда нічого не винна.

Ми змушені звернутися в Палату вирішення спорів Федерації футболу України та Генеральну прокуратуру України про проведення перевірки діяльності “Ворскли” щодо підставних документів, підпис у яких не належить гравцеві.

Прядуну заборгували за весь той час, який він провів у складі полтавчан, 25 тисяч гривень. Це невеликі гроші, але проблема в тому, що молодого гравця вже на самому початку обдурили і сфабрикував його підпис. Він не підписував ніяких документів стосовно тих грошей, які йому заборгували. У його контракті навіть був такий пункт, що він залишає команду безкоштовно, але сам клуб веде себе по-хамськи.

“Ворскла” оперує листом, підписаним самим гравцем, що ніби він не має ніяких претензій. Але сам Прядун стверджує, що його не підписував! На мою думку, сфабрикували документи. Генпрокуратура та відповідні законодавчі органи в цьому розбираються”, – сказав Печорний.

Відзначимо, що 20-річний нападник Максим Прядун підписав контракт з “Ворсклою” 10 лютого 2016, однак за рік в Полтаві не зіграв за основний склад “зелено-білих” жодного матчу.

Погода