Новини - 13-01-2018, 06:01 - Націоналіст 18

Є перша перемога на турецьких зборах!

Є перша перемога на турецьких зборах!

ТМ. «Ворскла» – «Насаф» (Карші, Узбекистан) 2:1

13 січня 2018 року, 16:00 (час місцевий), м. Сіде. +13 градусів, злива.

Голи: Кадимян (63, 86) – Мухітдінов (75)

«Ворскла» (1 тайм): Шуст, Саків, Чижов (к), Гіоргадзе, Пердута, Чеснаков, Кравченко, Кобахідзе, Одарюк, Васін, Коломоєць.

«Ворскла» (2 тайм): Ткаченко, гравець на перегляді, Остапенко, Даллку, Сапай, Скляр, Сидоренко (Шаповал, 71), Ребенок (к), гравець на перегляді, Кадимян, Кулач.

«Насаф» (стартовий склад): Кувватов, Голбан, Ішмурадов, Гайбуллаєв, Насруллаєв, Саїтов, Мухеддінов, Мозговий, Кенджабаєв, Хассанов, Черан.

Сіде з обіду рясно поливає дощем. Футболістам потрібно було боротися не лише один з одним, але й з негодою, що наполегливо супроводжувала весь матч.

У звітному поєдинку головний тренер ворсклян задіяв два різних склади у кожному з таймів. Результативніше вдалося зіграти тим, хто вийшов на поле по перерві.

«Насаф», до слова, учасник Ліги чемпіонів країн Азії. Взяти старт у цьому масштабному турнірі клубу з міста Карші належить трішки більше, ніж за два тижні, тому тренери опонента вже зараз готують оптимальний склад, і акцентують увагу на важливості разультатів навіть у контрольних поєдинках.

Героєм гри став вірменський хавбек «Ворскли» Гегам Кадимян, який на 63-й і 86-й хвилинах гри вражав рамку суперника після атак, що розвинулися на лівому фланзі. Узбекистанська команда також забила красивий гол – сильним ударом з-за меж штрафного майданчика під поперечку.

Свою наступну товариську зустріч на турецькому зборі полтавські футболісти проведуть 17-го січня зі словацьким «Спартаком» із Трнави.

Прес-служба ФК “Ворскла”

Погода