Аматори - 11-05-2010, 01:05 - sasa 30

14:0! Хто більше?

14:0! Хто більше?

8 травня відбулися матчі 3 туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу.

Перша ліга
\»Колос\» Павлівка — \»Спартак\» Рибалки — 5:1
Дашківка — \»Дніпро\» Світлогірське — 2:5
\»Спарта\» Білики — Др. Гребля — 1:3
\»Авангард\» Жуки – Іванівка — 3:1
Красне — \»Спарта\» Лутовинівка — 1:2
\»Динамо\» Кобеляки — \»Бутенки-1\» 3:0 (технічна поразка)


Друга ліга
Озера — \»Араг\» Чорбівка — 1:3
\»Бутенки-2\» – Кірове — 2:3
Василівка – Орлик — 2:2
\»Оріль\» Канави – Сухинівка — 5:3
\»Нива\» Бродщина — \»Будекспрес\» Кобеляки — 0:14
Вільховатка – Котовське — 3:5

Турнірна таблиця чемпіонату Кобеляцького району з футболу

 сезону 2010 р. (І ліга)
        Команда            І    В    Н    П    М    О
1    „Авангард” (Жуки)        3    3    0    0    10-2    9
2    „Колос” (Павлівка)        3    3    0    0    11-4    9
3    „Лан” (Шенгури)        2    2    0    0    7-3    6
4    Др. Гребля Др. Гребля)    3    2    0    1    8-6    6
5    „Спарта” (Лутовинівка)    3    1    1    1    4-5    4
6    „Динамо” (Кобеляки)    2    1    0    1    5-3    3
7    „Дніпро” (Світлогірське)    3    1    0    2    7-7    3
8    Красне (Красне)        3    1    0    2    5-6    3
9    „Спартак” (Рибалки)        2    1    0    1    4-6    3
10    Іванівка (Іванівка)        3    1    0    2    5-7    3
11    Дашківка (Дашківка)        3    1    0    2    5-9    3
12    „Спарта” (Білики)        3    0    1    2    4-7    1
13    „Бутенки” (Бутенки)    3    0    0    3    0-10    0

Турнірна таблиця першості Кобеляцького району з футболу

сезону 2010 р. (ІІ ліга)
        Команда            І    В    Н    П    М    О
1    „Будекспрес” (Кобеляки)    3    3    0    0    20-0    9
2    Котовське (Котовське)    3    3    0    0    15-4    9
3    Кірове (Кірове)            3    2    1    0    7-4    7
4    Радянське (Радянське)    2    2    0    0    9-1    6
5    Сухинівка (Сухинівка)    3    2    0    1    11-8    6
6    Орлик (Орлик)            3    1    1    1    7-4    4
7    „Араг” (Чорбівка)        2    1    1    0    4-2    4
8    Озера (Озера)            3    1    0    2    4-7    3
9    „Оріль” (Канави)        3    1    0    2    5-9    3
10    Василівка (Василівка)    3    0    1    2    4-8    1
11    Вільховатка (Вільховатка)    2    0    0    2    4-10    0
12    „Бутенки — 2” (Бутенки)    3    0    0    3    3-12    0
13    «Нива» (Бродщина)        3    0    0    3    1-25    0

Погода