Новини - 25-11-2009, 03:11 - sasa 35

30-й матч Іщенка

30-й матч Іщенка

Стала відомою бригада арбітрів на матч 15-го туру «Дніпро» – «Ворскла», який відбудеться 28 листопада. На дніпропетровській «Дніпро-Арена» команди виведе головний арбітр зустрічі киянин Ігор Іщенко.

Ігор Григорович Іщенко – найавторитетніший і найдосвідченіший вітчизняний рефері. Арбітр ФІФА. Народився 21 лютого 1967 року. Зріст – 185 см, вага – 81 см. За свою кар’єру провів понад 200 матчів на найвищому рівні. У вільний час займається фотографією, полюбляє гірські лижі, за професією – психолог.

Іщенко – добре знайомий з «Ворсклою». Варто сказати, що найближчій матч буде вже 30-м, в його кар’єрі, де він обслуговуватиме матч полтавців. Першу гру в якості головного рефері Іщенко провів 7 жовтня 1993 року в Ужгороді. Тоді «Ворскла» поступилася місцевому «Закарпаттю» – 0:1. Три жовті картки отримали ворскляни, одну – суперник. Цікаво, що раніше Іщенко мешкав у Хмельницькому і саме це місто представляв рефері, але в 1998 році він перебрався до столиці і з того часу представляє Київ.

Отже, з 29 матчів які обслуговував Іщенко «Ворскла» 10 виграла, 3 зіграла внічию і в 16 програла. Різниця м’ячів 32:39 на користь суперників ворскляни. 5 разів біло-зелені пробивали пенальті (2 реалізовано). Ще 6 разів суперники пробивали пенальті у ворота «Ворскли» (5 реалізовано). Рівно 100 разів Іщенко показував жовті картки в матчах за участю «Ворскли» (53 рази – ворсклянам, 47 – суперникам). Ще 6 разів Іщенко вилучав гравців з поля (по три рази й полтавців та їх суперників).

Усі матчі \”Ворскла\” – Іщенко

Допомагатимуть Іщенку обслуговувати поєдинок арбітри на лінії Олег Муравйов із Маріуполя та Олексій Андрєєв із Донецька. Четвертий арбітр (він же головний арбітр молодіжних команд) – Сергій Даньковський (Київ). Делегат ФФУ – Стефан Решко (Київ). Інспектор матчу – Валерій Лисенко (Одеса).

Нагадуємо матч у Дніпропетровську відбудеться 28 листопада. Початок о 16.00. Пряма трансляція на каналі «ТЕТ».

Погода