Інтерв'ю гравців, тренерів - 09-03-2013, 11:03 - sasa 63

Алекс Тейшейра: \»Головне — три очки!\»

Алекс Тейшейра: \»Головне — три очки!\»

Перед матчем з «Ворсклою» півзахисник «гірників» відповів на питання клубної прес-служби.

— Алекс, є думка, що в Полтаві в\’язке поле. Це може позначитися на грі «Шахтаря»?
— Ми повинні вміти грати на будь-якому полі, причому діяти тільки на перемогу. Звичайно, на такому газоні, як у Полтаві, буде складніше показати атакуючий футбол і техніку. Але, повторюся, на підсумковому результаті цей фактор не може відбитися. Зробимо все для цього!

— Протягом трьох місяців «Шахтар» не міг спостерігати за грою «Ворскли». І все-таки якісь особливості ти б виділив в діях суперника?
— Згадую наші ігри з ними. Особливо важко нам давалися поєдинки в Полтаві. «Ворскла» — організована команда, яка дуже добре діє в обороні. Мабуть, це головне, що я можу виділити в грі суперника.

— Матч першого кола завершився з рахунком 4:1. Чи варто чекати великої кількості голів в Полтаві?
— Для нас головне в майбутній грі — добитися перемоги. І не так важливо, з яким рахунком. Нехай це буде 0:1 або 0:2. Головне — перемогти.

— Продовжуючи тему матчу в Донецьку: в ньому тобі також вдалося відзначитися голом…
— Так, я добре пам\’ятаю той момент. Звичайно, якщо мені довірять місце на полі в майбутньому матчі, я зроблю все, що в моїх силах, щоб знову забити «Ворсклі». Постараюсь використовувати свої гольові шанси. Хоча я абсолютно не проти, якщо це зроблять мої партнери. Головне — три очки!

Прес-служба ФК «Шахтар»

Погода