Гандбол - 24-02-2013, 10:02 - sasa 23

Андрій Портний: \»Динамо\» до сих пір зі мною повністю не розрахувалося\»

Андрій Портний: \»Динамо\» до сих пір зі мною повністю не розрахувалося\»

Колишній тренер полтавського \»Динамо\», а наразі наставник гандбольної збірної України, в інтерв\’ю розповів про причини, які змусили його залишити полтавську команду

 

— Коли ми минулого сезону ми стали чемпіонами України і виграли Кубок країни, коли з нашого клубу залучалася велика група гравців до національної збірної (7-8 чоловік), керівництво клубу вирішило, що тренерський штаб, який я очолював, працює не правильно. У нас на цьому ґрунті з президентом ГК «Динамо-Полтава» Іван Матієшин відбулися розбіжності в розумінні подальшої стратегії розвитку клубу і досягнення результату.

 

Вони зараз працюють «по-правильному», і тільки час покаже, хто був правий. Їх не влаштували мої підходи і моя методика роботи з командою. Звільнивши мене з посади головного тренера по скороченню штатів, вони вирішили обрати інший шлях і запросили колишнього суддю Олександра Людовіка, який до цього не працював професійно ні тренером, ні начальником, ні навіть адміністратором в жодній з українських гандбольних команд. Можливо, вважаючи, що йому вдасться втілити в життя ідеї президента полтавського клубу.

 

При цьому зауважу, що зі мною до цього часу ГК «Динамо-Полтава» так повністю і не розрахувався. Мені не виплатили велику частину грошей, які прописані в контракті. Також не виплачена премія, особисто обіцяна президентом клубу Іван Матієшин, яка також стоїть у контракті як за позаминулий сезон (2010-2011), коли ми зайняли друге підсумкове місце в чемпіонаті країни, так і за минулий сезон (2011-2012), який, як я вже казав, був для нас тріумфальним на внутрішній арені. Чесно скажу, в умовах, які довели команду до нинішнього стану, я не хотів би працювати, — сказав Андрій Портний прес-службі УГЛ.

Погода