Баскетбол - 16-11-2015, 11:11 - sasa 46

Артем Буцький увійшов до символічної збірної тижня баскетбольної Суперліги

Артем Буцький увійшов до символічної збірної тижня баскетбольної Суперліги

До символічних збірних баскетбольної Суперліги входять не лише гравці БК \»Кремінь\» (Кременчук), а й наші земляки-полтавці, які виступають в інших клубах Суперліги-АБКУ (Асоціації баскетбольних клубів України).

За підсумками минулого тижня до збірної Суперліги увійшов вихованець полтавського баскетболу 34-річний захисник БК \»Будівельник\» (Київ) Артем Буцький. Минулий тиждень став одним із найрезультативніших у спортивній біографії Артема Буцького. Маючи зріст 185 см, захисник Артем Буцький 13 листопада у матчі із \»Галичиною\» набрав… 25 очок, а ще через два дні — 15 листопада — у матчі з \»Говерлою\» — 11 очок.

Артем Буцький — вихованець Полтавської СДЮШОР-2, вперше дебютував у чемпіонаті України у 1998 році у складі команди \»Полтава-Баскет\» (головний тренер — Василь Синиця), яка тоді успішно виступала у вищій лізі чемпіонату України і збирала аншлаги глядачів на своїх домашніх матчах у Полтаві. Потім Артем Буцький грав у різних клубах. Він також грав разом — у складі \»Будівельника\» та збірної України з нинішнім президентом БК \»Кремінь\» Віктором Кобзистим.

Склад символічної збірної Суперліги минулого тижня: захисники — Артем Буцький (\»Будівельник\»), Ілля Шемосюк (\»Галичина\»); форварди — Павло Крутоус (\»Будівельник\»), Олексій Адедіран (\»Хортиця\»); центровий — Сергій Загреба (\»Дніпро\»).

Степан СТАВКОВИЙ

Погода