Стрічка новин - 15-12-2012, 03:12 - sasa 26

Аруна вважає, що \»Динамо\» до снаги виграти Лігу Європи

Аруна вважає, що \»Динамо\» до снаги виграти Лігу Європи

Київському «Динамо» під силу дістатися до півфіналу Ліги Європи і, можливо, навіть виграти турнір.

 

\"АРУНАТаку думку висловив нігерійський півзахисник віце-чемпіонів України Лукман Аруна, оцінюючи шанси команди у другому за значимістю європейському клубному турнірі. За словами футболіста, досвід гри в Лізі чемпіонів допоможе київським футболістам вдало виступити в ЛЄ.

— Оцінюючи наші шанси виграти Лігу Європи треба сказати, що немає нічого неможливого. На сьогодні це здається досить важко, але у футболі все дуже швидко змінюється і нам необхідно якомога раніше набрати оптимальну форму у другій частині сезону. Ми можемо виграти ЛЄ, якщо ми зіграємо у свою силу і скористаємося своїми шансами. Я вірю, що у нас є всі шанси вийти в півфінал, а можливо, і виграти турнір. Чому б ні? Виліт з Ліги чемпіонів зробив нашу команду сильнішою, — підкреслив 22-річний футболіст в інтерв\’ю Complete Sports.

Він так само спростував чутки про можливий уход із «Динамо». «Незважаючи на всі чутки, я не йду з\» Динамо \». Я хочу вдосконалювати і продемонструвати Олег Блохіну, що заслужив той шанс, який він мені надав », — заявив Аруна сайту Обозреватель.

Погода