Аматори - 27-09-2010, 01:09 - sasa 242

\”Атака\” крокує до чемпіонства

Центральний матч туру відбувся у Розсошенцях, де чемпіон минулого року приймав ще донедавна лідера – степнянський “Сокіл”.

Господарі поля з перших хвилин заволоділи ініціативою і ще до перерви тричі розписалися у воротах гостей. Авторами голів стали Сідак, Микійчук та Микитенко. У другому таймі суперники обмінялися забитими голами і тим самим встановили остаточний рахунок. 4:1- впевнена перемога “Ювенти”, яка з нетерпінням очікувала звістку про результат матчу свого головного конкурента. Та дива не сталося “Атака” просто знищила “Олімп” на своєму полі. Дев’ять сухих м\’ячів – підсумок гри, у якій на полі була лише одна команда. Після цієї перемоги гожуляни ще на крок наблизилися до чемпіонства. Незважаючи на поразку “Олімп” все ж залишився на п’ятому місці, хоча тепер він має рівну кількість очок з супрунівською “Дуклою”. На очко менше у “Динамо” і саме з динамівцями розсошани проведуть наступну гру. А от у цьому турі божківські футболісти не змогли нічого протиставити на своєму полі “Кристалу”, який щосили намагається зачепитися за рятівну для себе дев’яту сходинку. Гості тричі змушували “Динамо” розпочинати з центру поля, а у відповідь пропустили лише одного разу. Друге своє очко здобув “Колан”, який на своєму полі зіграв унічию з терешківським “Факелом”. Схоже знову у боротьбу за бронзові нагороди втрутиться ФК “Розсошенці”. Їхня чергова, на цей раз виїздна, перемога дозволила розсошанам скоротити відстань від третього місця до двох пунктів.

Група А

У групі А, де вже відомий переможець, визначилася і команда, яка у стикових матчах зможе поборотися за право наступного року грати у першій лізі. Цією командою став “Промінь” з Ковалівки. В останньому турі він переміг у Тростянці “Прайд” 3:1 і лише за рахунок особистих зустрічей випередив “Норд”. Свято голів глядачі побачили у Нижніх Млинах. Десять забитих м’ячів – такий результат зустрічі місцевої “Юності” та “Ворскли” з Кротенок, а успіх святкували господарі з хокейним рахунком 6:4.

Група Б
Два тури залишилося зіграти і у групі Б. Наразі тут лідирує тахтаулівський “Фронт Змін”. Для того, щоб залишити за собою першу сходинку їм потрібно у наступних матчах здобути одну перемогу. Проте зробити це буде не легко, адже суперники залишилися не з простих – команди, що знаходяться у верхній частині турнірної таблиці – “Злагода” та “Калашники”. Взагалі кінцівка чемпіонату обіцяє бути цікавою. У наступному турі в Мачухах між собою зіграють друга та третя команди першості, а також “Фронт Змін” прийматиме “Злагоду”. А в останньому турі у протистоянні зійдуться “Калашники” та “Фронт Змін”. Саме від цих ігор і залежатиме, хто з команд напряму потрапить у вищий дивізіон, а кому прийдеться грати матчі плей-офф.