Аматори - 13-08-2012, 08:08 - sasa 175

\”Атака\” знову перша

Чемпіон повертається на першу сходинку турнірної таблиці

1 ліга

У черговому турі відбулася зміна лідера. Після виїзної поразки “Сокола” у Розсошенцях на першу сходинку знову повернулася “Атака”. Підопічні Валентина Горбаньова розгромили “Факел” 8:0, а степняни не змогли нічого протиставити “Олімпу” 2:5. У середині першого тайму рахунок відкрив Передерій. Згодом Шпигун його подвоїв. Гостям до перерви вдалося один гол відквитати, проте перед свистком на перерву розсошани втретє засмутили голкіпера “Сокола”. У другому таймі найкращий бомбардир першості Владислав Тютюнник відновив інтригу у матчі, зробивши рахунок 3:2, але господарі свого у цьому матчі не відпустили. Як наслідок ще два м’ячі у виконанні Передерія, який оформив хет-трик, і цілком заслужена перемога.

Серед інших результатів слід відзначити чергову поразку “Космосу”, який був декласований у Божківському місцевими динамівцями 6:1. А також нічию у протистоянні “Променя” та ДЮСШ. Гості до перерви зробили собі непоганий гандикап у два м’ячі. Спочатку після подачі зі штрафного рахунок ударом головою відкрив Щербак, а через декілька хвилин другий м’яч після дивовижного удару Косяка вдруге побував у воротах ковалівців. На початку другого таймі гості мали ще декілька непоганих нагод, щоб збільшити свою перевагу, однак це їм не вдалося. А от суперник свої нагоди використав сповна. Двічі впродовж трьох хвилин гравці “Променя” чітко реалізовували штрафні удари. Гості, у час, що залишився, кинули всі сили, аби вирвати перемогу проте фінальний свисток зафіксував бойову нічию 2:2.

Усі матчі 14-го туру:

Олімп (Розсошенці) – Сокіл (Степне) – 5:2, ФК Факел (Терешки) – Атака (Гожули)0:8, ТОВ Калашника (Калашники) – Дукла (Супрунівка) – 1:3, Динамо (Божківське) – Космос (Тахтаулове) – 6:1, Промінь (Ковалівка) – ДЮСШ (Розсошенці) – 2:2. Матч ФК Гренада (Микільське) – ФК Розсошенці перенесено.

2 ліга Група А

Юність (Супрунівка) – Гренада-2 (Микільське) – -:+, Метеор (Івонченці) – Прайд (Тростянець) – 3:6, Ворскла (Кротенки) – ФК Колан (Мачухи) – 3:4, Дружба (Мачухи) – ФК Жуки – 1:1. Матч Злагода (Кірове) – Краяни (Судіївка) перенесено.

Становище лідерів:

Гренада-2 – 28, Прайд -27, Краяни – 26.

Група Б

Геліос (Нижні Млини) – Вікторія (Головач) – 3:1, Золотий орел (Степне) – Авангард (Минівка) – 2:2, Дніпро (Заворскло) – Кристал (Залізничне) – 1:4, Штурм (Макухівка) – Спортінг (Терешки) – 3:3. Матч Норд (Лісові Поляни) – ФК Куликово перенесено.

Геліос -28, ФК Куликове -27, Спортінг – 23.

Володимир ХОМІЧ

Аматори - 13-09-2010, 01:09 - sasa 175

За п’ять турів до завершення чемпіонату Полтавського району на горі турнірної таблиці двовладдя.

Триває запекла боротьба за титул чемпіона району. Як і раніше претендентів троє – “Атака”, “Сокіл” та “Ювента”. Саме ці команди розіграють три комплекти нагород. Нажаль, у цьому році за межею призерів залишиться ФК “Розсошенці”, який в останньому турі вдома програв “Кристалу” 0:1. Відстань від третього місця тепер становить сім очок і навряд вони зможуть втрутитися у боротьбу за призові місця. А от залишити за собою четверте місце буде, мабуть, головним завданням розсошан, адже на п’яти їм наступає інший клуб з Розсошенців – “Олімп”. Все вирішить наступний тур, у якому ці команди зійдуться між собою у так званому “розсошанському” дербі.

Після сімнадцятого туру першу сходинку собі повернула “Атака-Автотранс”. Гожуляни, що називається, на класі у себе вдома перемогли “Дуклу” 2:0. Посприяв цьому і результат у Божківському, де “Динамо” відібрало очки у “Сокола”. Причому степняни відігралися лише в кінці матчу. Чемпіон завдяки голу Микитенка взяв три очки у Микільському.

Принциповий матч відбувся у Розсошенцях, де зійшлися “Олімп” та “Факел”. Господарі прагнули зберегти за собою п’яту сходинку і тому їм конче була потрібна перемога, тимпаче вони хотіли взяти реванш за прикру поразку у першому колі. Забігаючи наперед, їм це сповна вдалося. У першій половині “Олімп” мав пару небезпечних моментів, проте відкрити рахунок розсошанам не вдалося. “Мовчав” і напад гостей, який створював загрозу біля воріт Генкеля, однак голкіпер проявив свої найкращі здібності. На початку другого тайму Шпигун відкрив рахунок з пенальті, проте майже одразу “Факел” зі штрафного рахунок зрівняв. У середині тайму “Олімп” знову вийшов уперед. Педяш після прострілу зліва і невпевненої гри воротаря влучив у порожі ворота. У гостей був момент, щоб вирвати нічию, але господарів у потрібний момент виручила стійка.