Анонси - 28-04-2017, 09:04 - Націоналіст 302

Автофани продовжать практику автопробігів перед матчем «Ворскла»-«Сталь»

Автофани продовжать практику автопробігів перед матчем «Ворскла»-«Сталь»

Перед матчем «Ворскла»-«Сталь» вони планують провести черговий (вже 113-й за ліком) автопробіг. Збір учасників заплановано 29-го квітня о 14-й годині біля магазину Fan&Play.

Зі сторони здається, що хлопці дещо знизили активність. Тому ми попросили одного з учасників об’єднання Віталія трішки розповісти про те, чим зараз живуть полтавські автофани:

— Не найкращі часи зараз переживає не тільки рух автофанів, — бере слово наш співрозмовник. Це пов’язане з економічною ситуацією в країні. Дехто змінив місто проживання, дехто взагалі покинув країну, але при першій можливості (перебуванні в рідному місті) приймають участь в автопробігу.

Кількість машин залежить також від часу та дня проведення. Ми, всі активні автофани, працюємо і не кожен раз в змозі прийняти участь у пробігу. Буває 2-3 машини, а ось на першу гру цього року зібрали 8 екіпажів.

Також корективи вносить і АТО. Один з наших хлопців — діючий військовослужбовець ЗСУ і не кожен раз в змозі відвідати матч улюбленої команди. Не кажучи про участь в автопробігу. Також відіграє свою роль і справність «залізних коней». Але ми продовжуємо традицію супроводження автобусу команди.

— Василь Сачко після опублікування так званого «відкритого листа» говорив, що йому телефонували автофани з словами підтримки. Це позиція всього об’єднання чи тільки окремих його представників?

— Щодо підтримки Василя Сачка, можу відповісти, що переважна більшість автофанів підтримує тренера. Ми розуміємо, що фінансові проблеми клубу вносять велику корекцію в гру команди (це і можливість підписувати гравців, їх мотивувати і таке інше).

Погода