Міні-футбол - 15-02-2010, 10:02 - sasa 204

Без втрат лише \”Харчовик\”

Два останні тури відкритої першості Лохвицького району проходили в складних погодних умовах.

Як не намагалися організатори турніру підготувати поле, але воно залишилося вкритим кригою. Тому гравцям було важко показати хорошу гру. В 11 турі зустрічалися лідери першості «Харчовик» та «Регал Петролеум», які підійшли до очної зустрічі без втрат. З початком гри перевага була на боці лохвиччан, а «Харчовик» більше перебував у захисті, проводячи гострі контрвипади. Одну з таких атак точним ударом завершив кращий бомбардир турніру – Костянтин Кононенко. Після пропущеного голу гравці «Регалу» ще сильніше притиснули свого суперника на його половині поля. Однак чергова разюча контратака заводчан знову завершилася голом – відзначився Андрій Синяговський. Другий тайм розпочався з рівної боротьби, небезпечні моменти мали обидві команди. На початку тайму «Харчовик» зумів забити ще два гола, а потім сталось дещо несподіване – було вилучено два гравця «Регал Петролеуму». За таких обставин заводчани довели матч до логічного кінця – 9:2.

У 12 турі відбувся не менш цікавий матч, адже обидва суперники претендували на золоті нагороди першості, на полі зустрілися дві лохвицькі команди: «Дзета» – «Регал Петролеум».

Матч пройшов доволі напружено, не зважаючи на те що декілька гравців «Регал Петролеуму» були дещо втомленими після переможного чемпіонату області з хокею. Рахунок 0:0 тримався досить довго, лише за 5 хвилин до кінця матчу Андрій Левада зумів розпечатати ворота суперника. На що «Регал» відповів голом Віктора Хльобаса. Всі вболівальники вже говорили, що буде нічия, але з цим не погодився все ж той Андрій Левада, який за декілька секунд до закінчення матчу забив другий м`яч і приніс своїй команді досить важливу перемогу.

11 тур
Харчовик (Червонозаводське) – «Регал Петролеум» (Лохвиця) – 9:2 (Кононенко-5, Касьян – 2,  Синяговський, Синящик – Заліський, Родімка)
Газовик (Сенча)– «Дзета-2» (Лохвиця) – 2:0 (Горбатенко-2)
Дзета (Лохвиця)  – Молодь (Червонозаводське) – 19:1 (Ол. Ковальов – 6, Левада – 5, Котелевець – 4, Смакула – 2, Агекян – Куриленко)
Зірка (Криниця) – Освіта (Лохвиця) – 5:5 (Коваленко – 2,Свириденко, Рубашенко, Гиря – Милка -2, Кашуба, І. Ємець, В. Харченко)
Озничі (Вирішальне) – ДЮСШ-2 (Лохвиця) –  9:5 (Іванов – 3, Ільчик – 3, Гудов -2, Вареніченко – Шамрицький – 3, Горбащенко, Горобець)
Динамо (Лохвиця) – ФК Лука  – 4:5

12 тур
Зірка – ФК Лука – 6:4 (Рубашенко – 3, Коваленко – 2, Гиря – ?)
Молодь – Дзета-2 – 6:1 (Шепель – 2, Лавріненко – 2, Куриленко, Вт. Харченко – ?)
Освіта – ДЮСШ – 4:2 (Милка – 2, Кашуба, Шиш – Нагорний – 2)
Дзета – Регал Петролеум – 2:1 (Левада – 2 – Хльобас)