Стрічка новин - 20-02-2013, 02:02 - sasa 36

Блохін готовий пробачити голеадора

Блохін готовий пробачити голеадора

На виїзний поєдинок з \»Бордо\» динамівці вирушили за дві доби до гри.

У цій зустрічі наставник киян Олег Блохін зможе розраховувати на 21 гравця.

У їх числі воротарі Олександр Шовковський, Максим Коваль, Денис Бойко, захисники Тайє Тайво, Євген Селін, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Тарас Михалик, Данилу Сілва, півзахисники Огнен Вукоєвич, Денис Гармаш, Мігель Велозу, Андрій Богданов, Лукман Аруна, Олег Гусєв , Роман Безус, Андрій Ярмоленко, Ніко Краньчар, нападники Адмір Мехмед, Марко Рубен і Браун Ідейє. Крім того, з командною вирушили не заявлені на поєдинки Ліги Європи Сергій Люлька, Андрій Цуріков і Сергій Сидорчук.

Взяв Блохін в Бордо і тріумфатора Кубка Африки Брауна Ідейє. Нігерієць, запізнившись на першу гри з французами, приступив до тренувань з «Динамо» в минулу неділю. Втім, фізична готовність нігерійця, який отримав чимало ігрового часу на африканському турнірі, побоювань у головного тренера викликати не повинна.

У той же час наставник киян не раз говорив, що нападник повинен бути покараний за дисциплінарний проступок. До якого покаранню вдадуться щодо Ідейє — матеріального чи дисциплінарному — поки неясно, але, те, що нігерієць відправився з командою в Бордо, дає підстави вважати, що Блохін готовий пробачити голеадора. Таким чином, у «Динамо» з\’явиться наконечник списа, якого не вистачало в першому матчі, а у Ідейє — шанс реабілітуватися перед головним тренером. Тим більше що «Бордо» Браун вже забивав неодноразово: виступаючи в «Сошо. Так чому б Ідейє не продовжити гольову традицію на цей раз?, задається питанням \»Спорт-Экспресс в Украине\».

 

Погода