Аматори - 05-09-2010, 07:09 - sasa 190

Боротьба за чемпіонство загострюється

Чим ближче до закінчення чемпіонату, тим все гостріше постає питання: “Хто ж стане чемпіоном Полтавського району 2010”.

Претендентів як і раніше четверо – “Сокіл”, “Атака-Автотранс”, “Ювента” та ФК “Розсошенці”. Однак останні через несподівану поразку на виїзді від “Дукли” 0:2 практично втратили шанси на здобуття першого місця, хоча втрутитися у боротьбу за нагороди їм цілком під силу.

У центральному матчі шістнадцятого туру у Степному зустрілися місцевий “Сокіл” – лідер першості та “Атака”, яка йде другою. Зустріч виявилася дуже цікавою і тримала у напрузі до останніх хвилин. Долю матчу вирішив пенальті назначений на 93-й хвилині у ворота господарів. Завдяки цій перемозі гожуляни скоротили відстань від лідера до двох пунктів.

Третю сходинку за собою зберегла “Ювента”. Чемпіон не мав проблем у домашньому матчі проти “Вікторії”, причому гості запізнилися на зустріч на 30 хвилин.
Розгромні перемоги здобули “Динамо” та “Олімп”, а “Факел” виявився сильнішим за “Кристал” 2:0.