Аматори - 17-08-2015, 02:08 - sasa 78

\»BROOKLYN CUP\» виграли \»сонячні\»

Минулої неділі на затишному міні-футбольному стадіоні \»Бруклін-Арена\» у Полтаві завершився традиційний турнір аматорів, який уперше виграла молода команда \»Сан Сіті\».

Фінал. САН СІТІ — МОЛОТ — 6:2

Цього року у змаганнях за головний трофей вели боротьбу 8 колективів, а до фіналу потрапили дві кращі команди — \»Молот\» і \»Сан Сіті\». \»Сонячні\» у вирішальному матчі домінували і здобули заслужену перемогу — 6:2.

\»Сан Сіті\» і \»Молот\» хвилин десять обмінювалися взаємними атаками, проте відкрити рахунок пощастило \»сонячним\». До перерви зусиллями Сергія Яроша та Артема Швидкого команда довела рахунок до 3:0 — і це стало вагомою заявкою на перемогу. Другий тайм також пройшов із деякою перевагою \»Сан Сіті\», втім \»Молоту\» вдалося двічі \»розписатися\» у воротах переможців турніру. Підсумок фіналу — 6:2!

Кращим воротарем турніру було визнано голкіпера \»Молота\» Віктора Дем\’янка, кращим захисником — Сергія Яроша із \»Сан Сіті\», а кращим форвардом — його партнера по команді Артема Швидкого.

Третє місце на турнірі поділили невдахи півфіналів — \»Севілья\» та \»Аматор\». 41-річного капітана \»Севільї\» Ігоря Олійника організатори турніру визнали кращим гравцем \»Бруклін Кап\» 2015 року. Всі команди-призери та гравці-лауреати отримали призи та подарунки від організаторів турніру та його партнера — полтавського розважального центру \»Турбіна\».