Аматори - 11-04-2011, 12:04 - sasa 25

\»Будекспрес\» розпочинає новий сезон впевненою перемогою

\»Будекспрес\» розпочинає новий сезон впевненою перемогою

На футбольних полях Кобеляччини першими матчами 1/16 фіналу Кубка району офіційно розпочався черговий футбольний сезон.

В селі Котовське місцевий сільський клуб приймав гостей з районного центру — першоліговий \»Будекспрес\». Історія протистоянь місцевих футболістів та \»будівельників\» до звітної зустрічі налічувала 5 матчів. У 2009 році команди зіграли три зустрічі, дві з яких завершилися перемогою котовчан з однаковим рахунком 3:1. Лише у третій грі (фіналі \»Кубка Будекспреса\») \»будівельники\» святкували перемогу (і то лише в серії післяматчевих пенальті).Наступного року \»Будекспрес\» зробив необхідні висновки. Як результат в двох матчах, які команди зіграли між собою в 2010 році, кобелячани перемогли суперників (2:0 та 5:2).

Звітна ж зустріч пройшла за беззаперечної переваги кобеляцької команди. Незважаючи на жахливу погоду (сильний вітер, дощ та град) \»будівельники\» зуміли показати хорошу гру та за всіма статтями розгромили своїх суперників з непристойним рахунком 10:0!

Голи забивали Олег Галаган (47, 63, 72), Ярослав Гурин (48, 75, 89), Олександр Явтушенко (68, 80, 90+2) та Олександр Калитка (76).

Слід зазначити, що місцева команда повністю складена з місцевих футболістів та з вже з новим керівництвом (ветерана місцевого футболу Василя Нестеренка) вийшла за звітний матч.

Результати інших матчів 1/16 фіналу: \»Динамо\» (Кобеляки) — \»Прапор\» (Підгора) 1:0, \»Спартак\» (Рибалки) — \»Чапаєво\» (Червоні Квіти) 4:3, \»Дніпро\» (Світлогірське) — Василівка 6:1, Кірове — \»Урожай\» (Мідянівка) 1:1, \»Спарта\» (Лутовинівка) — Бутенки-ІІ 8:1.

 

Олег ДУБИНА

Погода