Першість Полтавщини - 20-10-2013, 11:10 - sasa 171

Чемпіон і призери чемпіонату визначилися достроково

Підходить до завершення цьогорічний чемпіонат Полтавщини. Після зіграних матчів передостанього 17 туру, в якому було забитj рекордну кількість м’ячів – 28, стало стовідсотково ясно, що призери чемпіонату залишаться без змін до наступного чемпіонату.

«Колос» (Дмитрівка) – «Темп» (Градизьк) 1:6.
Матч першого кола: 0:0.
Щоб ще більше закріпити «бронзу» цьогорічного чемпіонату, яка не зовсім влаштувала гостей, градизький «Темп» на одному подиху «розтрощив» колосівців із не пристойним рахунком на їх полі. Цікаво, що саме команда з Дмитрівки 6 червня «потріпала нерви» у Градизьку у першому колі змагань і відібрала у господарів важливі два очки, які дуже, були б потрібні на завершальній стадії змагань. Після першого тайму господарі вже \”горіли\” 0:3 після забитих мячів Сергія Винника, Валентина Шевченка і Олександра Міславського. Після перерви свою перевагу темпівці знову втілили проведені голивлучно відзначились Сергій Завялов, Юрій Безверхий і вдруге Валентин Шевченко. Юнаки: 0:3.

«Олімпія» (Савинці) – СК «Полтава» 1:0.
Матч першого кола: 3:2.
Як повідомив наставник миргородської команди Володимир Гришко, його підопічні протягом майже всього матчу домінували на полі, створивши чимало гольових моментів біля воріт гостей. Але молода полтавська команда вміло захищалася і діяла на контратаках. Нульовий рахунок тримався до 88 хвилини матчу, протягом якої олімпійцю Івану Романчуку вдалося проштовхнути м’яча у сітку воріт – 1:0 мінімальна перемога господарів.

«Фламінго» (Комсомольськ) – «Динамо» (Решетилівка) 2:1.
Юнаки: 2:0.
Матч першого кола: 6:1.

ФК «Глобине» – «Псел-Райз» (Гадяч) 7:2.
Матч першого кола: 2:1.
У Глобиному глядачі на стали свідками дев\’яти забитих м’ячів. Це місцева команда у календарному матчі за № 81 приймала вищолігового середнячка – гадяцький «Псел-Райз». Але боротьби у цьому поєдинку не вийшло. І причиною цьому було те, що гості прибули на гру, власне, своїми вихованцями, тобто без легіонерів. На два голи гадяччан Романа Рябенка і Станіслава Сизьона глобинська команда відповіла сімома забитими м’ячами – по два записали у свій актив Василь Клімов, Олександр Грибінюк і по одному Андрій Пісний, Олексій Ротань, Вячеслав Кувшинов.