Першість Полтавщини - 18-04-2016, 03:04 - sasa 73

Чемпіонат Полтавщини-2106: вже готовий проект календаря

Чемпіонат Полтавщини-2106: вже готовий проект календаря

Полтавська обласна Федерація футболу розробила і розіслала учасникам чемпіонату області з футболу серед команд Вищої ліги проект календаря змагань на перше коло.

До 11 вищолігових команд в останню мить приєднався і новачок змагань ФК \”Оржиця\”. Отже, 12 колективів вестимуть боротьбу за обласний чемпіонський титул.

Як повідомив менеджер ПОФФ Олег Дробітько, дебютні матчі нового чемпіонату будуть зіграні вже цієї суботи, 23 квітня, а завершиться перше коло 2 липня, після чого стартує розіграш Кубка області. У квітні-травні початок поєдинків о 15.00, а у червні-липні – 17.00.

Проект календаря Вищої ліги на перше коло змагань:

 

 

І тур 23.04 (субота)

VII тур 04.06 (субота)

 

1. ФК Оржиця – Чайка Дейкалівка

37. Чайка – Колос Дмитрівка

 

2. ФК Рокита – Колос Дмитрівка

38. Олімпія – ФК Рокита

 

3. Фламінго Комсомольськ – Фортуна Кейбалівка

39. ФК Велика Багачка – Фламінго

 

4. Олімпія Савинці – Динамо Решетилівка

40. Динамо – Фортуна

 

5. ФК Лубни Колос Лазірки

41. ДЮФШ Ворскла – ФК Лубни

 

І тур 27.04 (середа)

42. ФК Оржиця – Колос Лазірки

 

6. ФК Велика Багачка – ДЮФШ Ворскла Полтава

ІІ тур 08.06ереда)

 

ІІ тур 30.04 (субота)

12. Колос Лазірки ДЮФШ Ворскла

 

7. ДинамоФК Велика Багачка

VІІІ тур 08.06 (середа)

 

8. Колос Дмитрівка – ФК Оржиця

43. ФК Лубни – Динамо

 

9. Чайка – Олімпія

VIІI тур 11.06 (субота)

 

10. ФК ЛубниФламінго

44. ФК ОржицяОлімпія

 

11. Фортуна ФК Рокита

45. Фламінго – ДЮФШ Ворскла

 

ІІІ тур 07.05 (субота)

46. ФК Рокита ФК Велика Багачка

 

13. ФК РокитаФК Лубни

47. Колос Лазірки Колос Дмитрівка

 

14. ФК Оржиця – Фортуна

48. Фортуна – Чайка

 

15. ФК Велика Багачка Чайка

VI тур 15.06 (середа)

 

16. Олімпія Колос Дмитрівка

35. Фортуна – ДЮФШ Ворскла

 

17. Фламінго Колос Лазірки

IХ тур 18.06 (субота)

 

IІІ тур 11.05 (середа)

49. ДЮФШ Ворскла – ФК Рокита

 

18. ДЮФШ Ворскла – Динамо

50. Чайка – ФК Лубни

 

IV тур 14.05 (субота)

51. Колос Дмитрівка – Фортуна

 

19. Колос Дмитрівка – ФК Велика Багачка

52. ФК Велика Багачка – ФК Оржиця

 

20. Фламінго – ФК Рокита

53. Олімпія Колос Лазірки

 

21. ФК ЛубниФК Оржиця

V тур 22.06 (середа)

 

22. Колос Лазірки – Динамо

25. ДЮФШ Ворскла – Колос Дмитрівка

 

23. Фортуна Олімпія

Х тур 25.06 (субота)

 

IV тур 18.05 (середа)

55. ФК Лубни – Колос Дмитрівка

 

24. Чайка – ДЮФШ Ворскла

56. Олімпія ФК Велика Багачка

 

V тур 21.05 (субота)

57. ФК Рокита – Динамо

 

26. ФК Оржиця – Фламінго

58. Фламінго – Чайка

 

27. ФК Велика Багачка Фортуна

59. ФК Оржиця – ДЮФШ Ворскла

 

28. ОлімпіяФК Лубни

60. Колос Лазірки – Фортуна

 

29. ФК Рокита – Колос Лазірки

IХ тур 29.06 (середа)

 

30. Динамо Чайка

54. Динамо – Фламінго

 

VІ тур 28.05 (субота)

ХI тур 02.07 (субота)

 

31. ФК Лубни – ФК Велика Багачка

61. ДЮФШ ВорсклаОлімпія

 

32. ФК РокитаФК Оржиця

62. Колос Дмитрівка – Фламінго

 

33. Колос Лазірки – Чайка

63. Фортуна – ФК Лубни

 

34. Колос Дмитрівка Динамо

64. Чайка ФК Рокита

 

VІ тур 29.05 (неділя)

65. Динамо ФК Оржиця

 

35. Фламінго – Олімпія

66. ФК Велика Багачка – Колос Лазірки

 

Погода