Матчі - 14-05-2013, 04:05 - sasa 181

Чергова поразка юнаків Ворскли

Юнацький склад Ворскли зазнав 8 поразки у 12 матчах фінального турніру першості U-19

Підопічні Олександра Омельчука поступилися в Луганську юнакам місцевої Зорі.

Почалася гра в спокійному темпі. Небезпечних моментів було небагато. Тим не менш, підопічні господарі взяли ініціативу під свій контроль. До пори до часу захист гостей грав впевнено, але все ж ближче до кінця тайму оборона полтавців дала збій. На 37-й хвилині Дмитро Ентін виявився ніким не прикритий у штрафній суперника і безперешкодно переправив головою м\’яч у ворота Ворскли – 1:0!

У другій сорокап\’ятихвилинці Зоря повністю переграла полтавців, створивши безліч моментів біля воріт ворсклян. На 55-й хвилині рахунок подвоїв Дмитро Луканов. Через п\’ятнадцять хвилин крапку в грі поставив Андрій Гладиш – 3:0.

Два заключні матчі чемпіонату юнаки Ворскли проведуть: 22 травня вдома проти лідера турніру столичного Динамо, а 28 травня поєдинком у Львів біло-зелені завершать сезон.