Інтерв'ю гравців, тренерів - 28-08-2016, 10:08 - АлиМон 38

Чеснаков: \”Гордий за свою команду\”

Чеснаков: \”Гордий за свою команду\”

Капітан \”Ворскли\” Володимир Чеснаков поділився емоціями після перемоги над \”Динамо\” в матчі шостого туру Прем\’єр-ліги (2:0). 

\”Емоцій ніяких немає. Зараз гордий за свою команду. Цей період був нелегким для нас. Було дуже багато критики як з боку вболівальників, так і з нашої. Ми знали, що можемо більше, але чогось не вистачало. На тлі якої команди, як не \”Динамо\”, перевірити себе і на що ми здатні? 

Минулі ігри були для нас не дуже вдалими, ми просимо вибачення у вболівальників. Але, думаю, цією грою ми десь повернемо наших вболівальників та їх віру в нас, самі отримаємо впевненість. Дай Бог, щоб тривало і далі так, щоб наступні ігри ми грали на такому ж максимумі, як ми показали сьогодні. 

На \”Динамо\” особливо налаштовуватися не треба. Це чемпіон країни, дуже сильна команда, яка грає в Лізі чемпіонів. Після минулих невдалих ігор ми говорили, що якийсь нефарт заважав. А зараз фарт був на нашому боці, його теж потрібно заслужити, ми наполегливо працювали на тренуваннях і це вилилося в такий результат. 

У Коломійця величезне бажання працювати. Практично в кожній грі у нього є моменти, але десь він не може ними розпорядитися і забити. Зараз Бог нагородив його двома голами в такій грі. Напевно, це буде йому пам\’ять на все життя\”, – сказав Чеснаков в ефірі каналу \”2+2\”.

Погода