Інтерв'ю гравців, тренерів - 29-07-2016, 03:07 - АлиМон 176

Чеснаков: \”Переліт – це відмовки\”

Капітан полтавської \”Ворскли\” Володимир Чеснаков прокоментував результат матчу проти \”Локомотіви\” в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи (0:0).

– Розчаровані результатом. Знали, що суперник – досить серйозна команда, але ставили завдання перемогти. Позитивний результат – це перемога.

Були моменти у другому таймі. На жаль, не пощастило. Мусили забивати. Два різних тайми? Не знаю, з чим це пов\’язано. Переліт – це відмовки. Не було швидкості, катали м\’яч ззаду. У другому таймі зрозуміли, як грати. Прикро, що не забили, не поставили крапку.

Футболісти \”Локомотіви\” добре працюють з м\’ячем. Команда добротна і змушує себе поважати, – сказав Чеснаков в ефірі каналу \”Футбол 1\”.