Анонси - 22-09-2018, 10:09 - admin 359

Чи підхопить «Ворскла» «єврокубковий синдром»?

На третій день після матчу в Лондоні полтавців чекає ще один важкий матч.
Чи підхопить «Ворскла» «єврокубковий синдром»?

Уже на третій день після протистояння з лондонським «Арсеналом» «Ворсклі» належить зіграти черговий матч в українській Прем’єр-Лізі.

І матч цей не рядовий. У гості до підопічних Василя Сачка завітає цікавий суперник, який за останні сезони встиг навіть стати принциповим. Саме з луганською «Зорею» «Ворскла» постійно конкурує за місце в першій шістці й саме з цим суперником полтавці розігрували бронзові медалі в останньому турі минулого чемпіонату. Та й нинішня ситуація в турнірній таблиці не дозволяє жодній з команд грати не на повну силу. Мінімальна поразка «Олександрії» в Маріуполі дозволить переможцю наблизитися до команди Володимира Шарана на відстань одного очка.

Якщо з «Зорею» все більш-менш зрозуміло (луганці вже завершили свої виступи в єврокубках і можуть зосередитися на виступах у внутрішній першості), то як буде вирішувати питання гри на два фронти Василь Сачко постежити буде цікаво. Чи вдасться тренер до ротації, чи буде витискати максимум з тих футболістів, що прийняли на себе увесь тягар лондонського матчу? Адже «синдром єврокубків», який виражається у втраті очок після важких матчів у Європі, підхоплювали й більш сильні суперники.

Точно напередодні матчу радує інформація про часткове погашення заборгованостей, яку озвучив президент «Ворскли» Роман Черняк. За словами пана Романа, футболісти мають бути задоволеними. Розуміє керівництво клубу й важливість фактору «дванадцятого гравця». На матч між «Ворсклою» та «Зорею» полтавські вболівальники можуть потрапити всього за п’ять гривень. То ж вперед на стадіон! Підтримка нашій команді зараз дуже потрібна.

Котування букмекерів: «Ворскла»-«Зоря» 3,25×3,2×2,35

Прогноз fcvorskla.com.ua – 1:1.

Олександр Данник

Погода