Матчі - 19-11-2011, 03:11 - sasa 30

Чичиков знову забиває

Чичиков знову забиває

Молодіжні склади. Ворскла – Оболонь – 1:0

Чичиков 27
Ворскла: Лавренюк, Вовкодав (Матвєєв 46), Пєсков, Чичиков, Громов, Бараннік (Філь, 35), Ільчиш, Пердута, Рябушко (Яременко, 90), Бацула (Радченко, 83), Курелех.

У першому таймі відчувалася невелика перевага полтавської команди. «Ворскла» більше атакувала, а їх випади суперники зупиняли часто лише ціною фолу. Але зупинити Чичикова на 27-й хвилині матчу ніхто не зміг. Олексій з лінії воротарської точно замкнув простріл справа – 1:0. Цікаво, що це вже другий гол поспіль колись грізного форварда. Нагадаємо, що цього тижня Олексій приніс перемогу в контрольному матчі ворсклян проти луганської \”Зорі\”. І ось єдиний гол Чичикова цього разу став переможнем у матчі молодіжного складу.

Після цього на полі було багато боротьби. У першому таймі змушений був залишити поле Бараннік. Олега головою вдарили в скроню. Після цього продовжити матч нападник вже не зміг, хоча і поле покинув самостійно.

У другому таймі полтавці продовжили тиснути на ворота опонентів. При цьому в обороні вони діяли відмінно – у суперників не було навіть напівшансу для того, щоб відновити рівновагу в матчі, підкреслює прес-служба ворсклян. Із небезпечних моментів можна згадати удар Рябушко з гострого кута зі штрафного, але колишній воротар «Ворскли» Віталій Онопко зміг кулаками відбити м\’яч подалі від воріт. За десять хвилин до кінця матчу після навісу зліва Матвєєв міг пробити, але Онопко випередив захисника «Ворскли».

Погода