Анонси - 25-07-2010, 10:07 - sasa 45

Чого варто чекати?

Чого варто чекати?

У матчі 3 туру полтавська \»Ворскла\» в Києві зустрічатимуться зі столичною \»Оболонню\»

Оболонь — Ворскла
25 липня. Київ. Стадіон \»Оболонь\». Початок о 19.00

Пряма трансляція на Першому національному
Прогноз — 0:0

Нещодавно команди зустрічалися між собою в передостанньому турі минулорічного чемпіонату, потім двічі — у контрольних поєдинках міжсезоння, і ось нова зустріч.

Якщо говорити про статистику поєдинків пивоварів з ворсклянами, то останнім часом перевага тут на боці \»Ворскли\», яка в останніх трьох матчах лише раз зіграла внічию. 2008 року у грі на Кубок України \»Ворскла\» здолала в гостях \»Оболонь\» — 4:1, а в матчі першого кола минулого сезону полтавці перемогли вдома 3:2. Хоча були часи, коли кияни тричі поспіль перемагали полтавців із сухими рахунками. Та часи змінилися, і вже \»Ворскла\» не знає поразок від пивоварів з березня 2004-го.

Після незрозумілої домашньої поразки \»Ворскли\» у минулому турі від \»Іллічівця\» гра в Києві набуває неабиякої ваги для підопічних Миколи Павлова. Так чудово розпочати сезон, а потім вдома, перед власними уболівальниками так зганьбитися! Тому перемога над \»Оболонню\» може дати багато відповідей на питання, на що ж спроможна наша команда в новому сезоні. Однак, те, що цього сезону \»Ворскла\» буде непередбачуваною, це вже факт. Ось тільки хотілося, щоб непередбачуваність була більше зі знаком \»плюс\».

Сайт уболівальників \»Ворскла\»

Погода