Новини - 04-07-2015, 10:07 - sasa 154

Чотири збірні Полтавщини виступили на \”домашньому\” юнацькому чемпіонаті України

Протягом 5 днів у передмісті Полтави відбувався юнацький (від 12 до 18 років) чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом та всеукраїнський турнір \”Кубок пам’яті\”, в якому змагалися дорослі та ветерани.

Кожного дня змагань представники Полтавщини виборювали нагороди юнацького чемпіонату. У командному заліку юнацького чемпіонату України збірна Полтавщина-1 посіла 2-е місце (1860 очок), Полтавщина-2 – 13 місце (605), Полтавщина-4 – 16-е місце (401), Полтавщина-3 – 23-є місце (125). Перемогла збірна Харківської області-1 (2027 очок).

В окремому заліку школярів (33 команди) впевнену перемогу вибороли наші земляки з команди ДЮКСОТ \”Валтекс-1\” (Лубни) – 1882 очка, на другому місці ДДЮЦМС (Дніпропетровськ) – 1511, на третьому – КДЮСШ (Черкаси) – 1461 очко.

На середній дистанції у заданому напрямку (в Лісових Полянах) представник Полтавщини Володимир Слюсар переміг серед 18-річних юнаків. Він здолав дистанцію 4,39 км (14 контрольних пунктів) за 31 хвилину 24,1 секунди. А Яна Зайцева була 3-ю серед 16-річних дівчат.

У спринті в заданому напрямку (Терентіївка) Маргарита Теліпко була 2-ю серед 15-річних дівчат, а Олександр Коп’як – 3-м серед 18-річних юнаків.

Одразу 5 медалей юнацького чемпіонату наші земляки завоювали в естафетах, старти яких відбулися у Вакулинцях. Срібними призерами стали: Олександр Десятник-Маргарита Теліпко (мікст-естафета, 18 років) та Володимир Слюсар-Олександр Коп’як (юнаки, 18 років). В мікст-естафеті 12-річних Маркіян і Стефанія Трощаки завоювали \”бронзу\”, також 2 бронзові медалі в активі дівчат: Настя Новоселецька-Яна Зайцева (16 років) та Тетяна Скутарь-Валерія В’юницька (18 років).

На довгій дистанції (у Терновщині) Володимир Слюсар завоював \”срібло\” серед 18-річних юнаків, а 3 \”бронзи\” в активі: Владислава Даниленка (12 років), Аліни Терентьєвої (15 років) і Валерії В’юницької (18 років).

На короткій дистанції (у Лісових Полянах) Олександр Десятник серед 18-річних юнаків завоював \”золото\”, здолавши дистанцію 3,87 км (13 контрольних пунктів) з результатом – 25 хвилин 42,1 секунди. Срібним призером стала Аліна Терентьєва (15 років), бронзовими – Влад Соколов (серед 13-річних юнаків) і Валерія В’юницька (серед 18-річних дівчат).