Новини - 27-05-2011, 02:05 - sasa 238

\”Чужа\” бронза полтавця

Полтавській легкоатлет Сергій Лисенко (він же – студент Тернопільського національного економічного університету), став бронзовим призером Всеукраїнської Універсіади з бігу на 1500 метрів.

В Ялті наш земляк у фінальному забігу показав час 3 хвилини 49,3 секунди (за ручним секундоміром). Звісно, результат полтавця пішов до командного заліку ТНЕУ та Тернопільської області. На цій же дистанції 1500 метрів Антон Чепіжний (студент ПДАА) показав 9-й результат (3:53,9). Взагалі небагато студентів з Полтавщини змагалися на Універсіаді в Ялті, саме тому студентська збірна нашої області у командному заліку посіла аж 23-є місце, набравши 170 залікових очок. Лише у кількох видах наші земляки на рівних конкурували зі своїми суперниками. Серед них: Наталія Синенко (КНУ, Кременчук), яка посіла 4 місце зі штовхання ядра (14 м 67 см), Антон Чепіжний (ПДАА, Полтава) – 6 місце з бігу на 3000 метрів з перешкодами (9:11,17), Марина Носенко (ПНТУ, Полтава) – 7 місце з бігу на 5000 метрів (18:10,1), Марина Янголь (КНУ, Кременчук) – 10 місце з метання списа (38 м 78 см), Яна Янош (ПДАА, Полтава) – 12 місце з бігу на 1500 метрів (4:37,6). А між тим, у Ялті у стартах Універсіади практично у кожному з видів було зафіксовано результати високого рівня, зокрема, цілий ряд юніорських рекордів України та показників рівня майстрів спорту міжнародного класу. Не обійшлося й без сенсації: 23-річний студент Таврійського національного університету ім. Вернадського Роман Авраменко встановив національний рекорд України з метання спису – 84 метри 30 сантиметрів! Фахівці були вражені багатьма результатами студентів, тож оптимісти вже прогнозують цілу рекордну феєрію на цьогорічному літньому чемпіонаті країни з легкої атлетики, повідомляє кореспондент \”ПС\” Ігор ЧЕРЧАТИЙ.